kategoria: A2000/A3000
[#1] BoingBag 4 i ikonki
Dzień bez problemu dniem straconym. Właśnie zainstalowałem BoingBag 3 i 4 na standardowej instalacji ClassicWB 3.9 oraz poczyniłem pewne zmiany w S-S, sugerowane przez instalator (patrz - screenshot) ...i zobaczcie, co stało się z ikonkami. Jakby ktoś otworzył WB w 16 kolorach

Próbowałem wywalić z rom-updates icon.library i workbench.library ale to nie pomogło. Gdzie szukać przyczyny?


Ostatnia aktualizacja: 29.10.2012 15:40:41 przez _arti
[#2] Re: BoingBag 4 i ikonki

@_arti, post #1

nie instalować tych psujków to jest rozwiązanie problemu , ja jadę na boing 1 i żyję
[#3] Re: BoingBag 4 i ikonki

@_arti, post #1

Jakia masz ustawiona glebie kolorow?
[#4] Re: BoingBag 4 i ikonki

@Phibrizzo, post #3

24bit ale nie ma to znaczenia. W każdym trybie wyglądają źle.
[#5] Re: BoingBag 4 i ikonki

@_arti, post #4

Nie wiem czy to cos pomoze bo majac GFX to nie ma znaczenia, ale w preferencjach Workbencha jest taka opcja "jakosc ikon". Sproboj tam zmienic. Choc ja mam ustawiona ta opcje na "najgorasza jakosc" i ikony wygladaja ok. Moze ci instalator podogrywal ikony ktore wygladaja tak jak na twoim shocie?
Jesl mozesz to podaj tez jaka masz werjse icon.library.
[#6] Re: BoingBag 4 i ikonki

@Phibrizzo, post #5

Ustawienia z Workbencha też nic nie zmieniają. icon.library - v. 44.6
[#7] Re: BoingBag 4 i ikonki

@_arti, post #6

Miałem to samo na Emulowanej A4000. Mi niestety pomogło tylko przeinstalowanie systemu. Próbowałem nawet w Prefs narzędziem Workbench zmienić ikonki MagicWB i nie było żadnych zmian.

PS. Tak było na czystym WB3.9, po zainstalowaniu sterownika karty graficznej.

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2012 17:50:34 przez glichtanski
[#8] Re: BoingBag 4 i ikonki

@glichtanski, post #7

No nic, przekopiuje LIBSy z backupow i tyle...
[#9] Re: BoingBag 4 i ikonki

@_arti, post #8

Pokombinuj z romupdates... wydaje mi się, że może być tu problemem workbench.library albo icon.library. Spróbuj użyć romupdates z "gołego" 3.9, albo z wersji, która u Ciebie działała.

EDIT: Argh, dopiero teraz zauważyłem Twój S-S. Ja miałem podobne problemy podczas zabawy w "wypalanie" nieoficjalnego kickstartu 3.9. Niektóre kombinacje workbench i icon library powodowały, że ikony z workbencha 3.9 wyświetlały się tak jak u Ciebie.

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2012 23:24:41 przez gorzyga
[#10] Re: BoingBag 4 i ikonki

@gorzyga, post #9

Zgadza się - problemem była icon.library. Podmieniłem na oryginalną, z backupów i wszystko wróciło do normy. Szkoda, bo ta ASMowa była wyraźnie szybsza...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem