kategoria: Sklepy
[#1] Ciuch dla Amigowca!
Mam nadzieję, że tego typu tematy nie są zabronione - chciałbym przedstawić Wam nową działalność, którą właśnie rozpoczynam.
Temat koszulek z nadrukami interesuje mnie od bardzo dawna, głównie jako nabywcę, ale też w dużej mierze od strony technicznej.
Kwestią czasu było więc stanięcie po drugiej stronie barykady ;)

I tak oto powstała marka BITBERRY.

Nasza strona: http://www.bitberry.pl (rusza w piątek)
Nasz profil FB: http://facebook.com/BitBerry

Dlaczego piszę o tym tutaj? Ano dlatego, że jestem amigowcem i nie zamierzam zapomnieć o przyjaciółce i innych amigowcach.
Planujemy naprawdę sporo wzorów nawiązujących i inspirowanych Amigą oraz innymi retro komputerami i konsolami.

Na chwilę obecną powstały trzy projekty, z których pierwszy prezentuję poniżej:



Aktualnie na fanpejdżu fejsbukowym trwa konkurs, w którym można zgarnąć taki t-shirt, także gorąco zachęcam do udziału :)
[#2] Re: Ciuch dla Amigowca!

@AceMan, post #1

Źle napisałeś. Pisze się Superfrog. Chyba, że to zabieg celowy.


Benedykt Dziubałtowski
[#3] Re: Ciuch dla Amigowca!

@AceMan, post #1

parallax nie będzie zachwycony...
[#4] Re: Ciuch dla Amigowca!

@AceMan, post #1

Szczerze mówiąc nawet jakby mi dopłacono, to nie byłbym skłonny nosić czegoś takiego na sobie ... ni cholery nie widzę w tym żadnego podobieństwa. Paskudztwo... ;)
[#5] Re: Ciuch dla Amigowca!

@XeNeS, post #4

Też się pod tym podpisuję. Koszulka powinna być atrakcyjna i nadruk jak najwierniej odpowiadający oryginałowi(nie wiem jak tam z prawami autorskimi itp).
[#6] Re: Ciuch dla Amigowca!

@Tomski, post #5

Można by wrzucić prawdziwego superfroga, dorobić mu okularki, trochę zmarszczek i podpisać ZuperFrok - nikt się nie dowali ;)
[#7] Re: Ciuch dla Amigowca!

@AceMan, post #1

Znowu będzie, że tylko narzekanie i marudzenie, ale do mnie też to nie przemawia. Ani mi się nie podoba ani sensu nie widzę. Co innego koszulki z autentycznym logo czy ekranem z gry :)
[#8] Re: Ciuch dla Amigowca!

@Duracel, post #7

Fajne by byly takie z duzym pilkarzem z sensible soccer. Prawda?:)
[#9] Re: Ciuch dla Amigowca!

@stefkos, post #8

No ba! :)
[#10] Re: Ciuch dla Amigowca!

@AceMan, post #1

Chętnie kupie jakiś wzór, ale na pewno nie ten, nikt poza wtajemniczonymi nie będzie wiedział o co chodzi, po drugie niezbyt to to ładne nawet
[#11] Re: Ciuch dla Amigowca!

@stefkos, post #8

Stawiamy na oryginalne wzory, inspirowane grami, popkulturą itp.
Ten tutaj pan jest pewnego rodzaju hołdem w stronę znanej nam wszystkim żaby, przy jednoczesnej próbie pokazania jego nieznanej dotąd, mrocznej natury ;) Stąd stylizacja na bohatera amerykańskiego komiksu.

Cóż, mam nadzieję, że kolejne jakie planujemy bardziej trafią w Wasze gusta :)
[#12] Re: Ciuch dla Amigowca!

@AceMan, post #1

Matko co to za "Obcy"
[#13] Re: Ciuch dla Amigowca!

@AceMan, post #1

Pomysł na ciuch z feelingiem Amigi jest kozacki. Sam czasem robię projekty oparte na Amigowym vibe, np. taki

Jeśli będą to ciuchy autentycznie dobrej jakości z dobrym sitem i przede wszystkim- dobrym, nie przekombinowanym dizajnie to możesz liczyć na mnie jako klienta

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2012 15:30:36 przez guzu
[#14] Re: Ciuch dla Amigowca!

@AceMan, post #11

To już lepsze będą różne wariacje Amiga Rulez z boingiem
[#15] Re: Ciuch dla Amigowca!

@guzu, post #13

Nie mam pojęcia co pisze na dole.
[#16] Re: Ciuch dla Amigowca!

@odo, post #14

#1
Dlaczego wszystkie dzisiejsze szkicowane postacie sa zawsze podobizna Arnolda Schwarzeneggera?
Z superfrogiem ten koks ma raczej malo wspolnego.

#13
Nawet niezle!
Idealnie pasowalo by na logo "bojowek klasykowcow" tylko zamiast tych hieroglifow na gorze i na dole (bo nie mam zielonego pojecia, co tam jest nabazgrane) moglby byc napis "Amiga RULEZ forever!" a na dole "Atari suxxor ever" OK
[#17] Re: Ciuch dla Amigowca!

@selur, post #16

napis głosi 'old school, good school'
[#18] Re: Ciuch dla Amigowca!

@guzu, post #13

Projekt ciekawy ale czcionka gotycka out. Może loresowa Helvetica z cieniem? ;)

2 lata temu zamówiłem na świąteczne prezenty koszulki robione na DTG wg własnych pomysłów i wyszło całkiem fajnie. Chyba znowu się skuszę.

Może ktoś jest na bieżąco z tematem i poleci dobrą drukarnię?
[#19] Re: Ciuch dla Amigowca!

@Torin, post #18

Ja robię sobie sam koszulki - znaczy projekt + potem zleconko do drukarni.
W GLW przy jednej sztuce to koszt 80PLN (wtedy mam pewność, że mam UNIKAT :P). Przy większej ilości koszt to ok 50PLN.
[#20] Re: Ciuch dla Amigowca!

@guzu, post #13

Spoko projekt, ale typografia dramatycznie kiepska.
[#21] Re: Ciuch dla Amigowca!

@AceMan, post #1

Ta postać bardziej przypomina Draconusa niż Superfroga

Fajnie, że działacie, ale *Facebook* omijam z daleka, więc mogę Was wszystkich tylko serdecznie pozdrowić i życzyć (dalszej) udanej zabawy! Hej! OK
[#22] Re: Ciuch dla Amigowca!

@AceMan, post #1

Co by nie mówić koszulka jest żenująca. Superfrog to postać słodka a nie jakaś żaba mutant!

Proponuje ściągnąć wszystkie odcinki "Big Bang Theory" i zobacz w jakich koszulkach chodzi Sheldon Cooper! Oczywiście chodzi w koszulkach DC Comics, ale też ma mnóstwo nawiązujących do tematyki gier i geek :), moim zdaniem powinieneś iść tym tropem tym designem.

Taka moja rada.
[#23] Re: Ciuch dla Amigowca!

@AceMan, post #1

Nie lepiej wrzucić na koszulkę oryginalny motyw?

[#24] Re: Ciuch dla Amigowca!

@Leon, post #23

To samo pomyślałem. Oryginalne piksele z Amigi mają niepowtarzalny klimat:



OK
[#25] Re: Ciuch dla Amigowca!

@mccnex, post #24

Smiech
[#26] Re: Ciuch dla Amigowca!

@mccnex, post #24

Taki motyw to mistrzostwo! I nikt do praw autorskich się nie doczepi szeroki uśmiech
[#27] Re: Ciuch dla Amigowca!

@flops, post #26

Tutaj sprzedają fajne koszulki RETRO:

>>> LEMON RETRO STORE <<<
[#28] Re: Ciuch dla Amigowca!

@Leon, post #23

Była sobie żabka mała
rere kum kum,
re re kum kum



co psociła i skakała
re re kum kum
bęc!




Na siłownię też chodziła
re re kum kum
re re kum kum




No i tak się wybyczyła
re re kum kum
- bęc!
[#29] Re: Ciuch dla Amigowca!

@advantage, post #28



A miało być tak pięknie, czyli rzecz o Superfrog 3D



Ostatnia aktualizacja: 07.11.2012 10:29:21 przez Dorian3d
[#30] Re: Ciuch dla Amigowca!

@Dorian3d, post #29

W magu Silesia#6 (jeśli dobrze pamiętam) jest art. pt. "Jurassic Park - parodia gry" by Advantage/Ind. Jest tam też o Superfrogu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem