kategorie: A600, Sklepy, Sprzęt
[#1] Vesalia.de - zamówienie
Witam, mam problem z zamówieniem na vesalii, a mianowicie zamówiłem sobie parę rzeczy do mojej a 600 podałem wszystkie dane itp. i było napisane ze dostane maila z instrukcjami co dalej. Po jakiejś godzinie dostałem maila: Thank you very much for your order.

We will send you an order confirmation with
shipping and payment details as soon as possible.

You can check the order status online (please follow
the link once to confirm your order):

Klikam na link i mi wyskakuje :
Order status, processing order, latest update, no i informacja : Please note that order information can only be updated on business days, 9am to 5pm CET. No i nic się dalej nie dzieje, nie wiem co mam dalej robić czy zrobić przelew teraz czy czekać na jakiegoś maila od nich. Zamawiam od nich 1-wszy raz.
[#2] Re: Vesalia.de - zamówienie

@drake84, post #1

Zaczekaj 2-3 dni na informację zwrotną tak jak jest napisane.
[#3] Re: Vesalia.de - zamówienie

@drake84, post #1

Użyj google translate
link
[#4] Re: Vesalia.de - zamówienie

@drake84, post #1

We will send you an order confirmation with
shipping and payment details as soon as possible.
To znaczy, że prześlą Ci potwierdzenie zamówienia ze szczegółami dostawy i płatności tak szybko jak to jest możliwe.

Order status, processing order, latest update, no i informacja : Please note that order information can only be updated on business days, 9am to 5pm CET.
Status zamówienia, postęp zamówienia, najnowsze aktualizacje ... dalej Informacja o zamówieniu może być aktualizowana tylko w dni robocze od 9.00 do 17.00.

Chociaż, skoro tam zamawiasz to raczej rozumiesz angielski Tak jak kolega wcześniej wspominał, zaczekaj kilka dni zanim coś się zmieni.

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2012 19:03:02 przez glichtanski
[#5] Re: Vesalia.de - zamówienie

@glichtanski, post #4

Rozumiem to co jest napisane, nie potrzebuję translatora tylko nie myślałem że to tak długo trwa.
Dzięki za pomoc.
[#6] Re: Vesalia.de - zamówienie

@drake84, post #5

Mam jeszcze pytanie, zeby nie zakładać nowego tematu na forum, a mienowicie: jak długo czeka się od nich na paczkę?
Pozdrawiam
[#7] Re: Vesalia.de - zamówienie

@drake84, post #6

To zależy jak szybko ją przygotują do wysłania. Czasem to trwa 1 dzień, a czasem kilka. Pocztą idzie kilka dni.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem