kategoria: A1200
[#1] Jak uruchomić internet przy pomocy karty wifi i prism2
Witam
Chciałbym uruchomić internet na swojej a1200. Zakupiłem taką kartę: http://allegro.pl/karta-wifi-speedtouch-110-wpa-amiga-600-1200-i2926814949.html
Ściągnąłem te sterowniki z aminetu, wrzuciłem na dysk, zainstalowałem i w sumie nie wiem co dalej. Jak połączyć się z siecią?
[#2] Re: Jak uruchomić internet przy pomocy karty wifi i prism2

@kuba9449, post #1

To jest how-to.
[#3] Re: Jak uruchomić internet przy pomocy karty wifi i prism2

@_arti, post #2

O ile się nie mylę to trzeba było jeszcze SSID i hasło wpisać z palca, albo gdzieś w user-startupie, no a potem faktycznie skorzystać z jakiegoś stosu TCP/IP (jak Miami). Jeśli chodzi o krok pierwszy to jest to opisane w readme do prisma, natomiast krok drugi...
[#4] Re: Jak uruchomić internet przy pomocy karty wifi i prism2

@recedent, post #3

W skrypcie instalacyjnym Prism2v2 sie podaje te dane. Jesli ta A1200 to golas, albo nawet 030, to odradzam zabawe w WPA/WPA2. Bedzie niesamowicie duzo mocy CPU szlo na obsluge szyfrowania. Na Blizzardzie 1230/50MHz z FPU mialem wyniki rzedu 40-45kB/s. Lepiej dac szyfrowanie WEP.

A do obslugi polaczenia zdecydowanie polecam MiamiDX - szkolka pt. "Amiga w Sieci" zamieszczona na PPA zawiera wszystko co jest potrzebne, zeby w tej materii odniesc sukces.

Powodzenia OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem