kategoria: A1200
[#1] Nowy user
Witam. Miałem 20-letnią przerwę, ale pamiętam "tamtą przygodę". Czy ktoś mnie oświeci jaki OS (paczkę?) mogę wgrać optymalnie na mój sprzęt (bez freezów) oraz co warto wybróbować. Jak mogę to zrobić nie mając żadnych licencji oprócz Amiga Forever 2012 Premium i WHDLoad. Na granie się nie nastawiam może kilka tytułów.
[#2] Re: Nowy user

@luminiac, post #1

Może byś na początek napisał nam jaki sprzęt posiadasz?

Benedykt Dziubałtowski
[#3] Re: Nowy user

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

Benek: A weźże zajrzyj do stopki...

A tak IMO to masz wybór - 3.1, 3.5 albo 3.9. Ja na takiej konfiguracji miałem 3.9. I było OK. Masz kicka 3.1 więc sobie najlepiej sam sprawdź.

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2013 22:12:52 przez Jenot
[#4] Re: Nowy user

@luminiac, post #1

Witamy nowego usera i życzymy udanego powrotu do amigowej przygody
[#5] Re: Nowy user

@Jenot, post #3

Dzięki, a legalnie to mogę jakoś wykorzystać Amiga Forever tak aby mieć system na CF? Jest tam AmiSys oraz Os3.x. Co można z tym zrobić bo jak wspominałem nie mam żadnej płyty OS?

@R-Tea - dzieki również :) Czytam i czytam bo jestem do tyłu.
[#6] Re: Nowy user

@luminiac, post #5

ClassicWB, wersja ADV na przykład.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem