[#1] Czy ma ktoś AdRAM 540 ?
Mam AdRAM 540 w Amidze 500 (kupiłem ją dzisiaj w komisie za 30 zł) było też z nią rozszerzenie (osobno do 0.5 MB Chip ramu, z którym Amiga działa). Modulator, przewody oraz trochę softu i dżoj. Jak wkładam rozszerzenie AdRAM 540 (wkładam w podstawkę układ Gary) Amiga nie odpala się. Szukam kogoś kto miał taki sam problem.
[#2] Re: Czy ma ktoś AdRAM 540 ?

@Werner, post #1

No ja wlasnie tez kupilem "komisowa" A500 z AdRAM 540 i dziala mi, ale pokazuje tylko 1MB a sa wypelnione wszystkie sloty pamieci.

W Twoim przypadku to sprwdzilbym jumpery J2B i J3B czy sa ustawione w 1-2 i 1-2. Sprawdz tez czy sa kostki umieszczone w kolejnosci U1,U2....U32. Kolejna sprawa to jest to, ze karta ta dziala gyd ma sie pelne 512k wyplenione kostkami.
[#3] Re: Czy ma ktoś AdRAM 540 ?

@Werner, post #1

Gdzie są komisy, w których można jeszcze spotkać Ami?
[#4] Re: Czy ma ktoś AdRAM 540 ?

@Werner, post #1

Znalazlem instruckje do AdRAM 540 tutaj -> http://eab.abime.net/showthread.php?t=32417&highlight=adram+540. Sprawdze w domu czy to cos dalo czy nie.
[#5] Re: Czy ma ktoś AdRAM 540 ?

@Werner, post #1

amiga w komisie :o pamićtam te pićkne czasy :D ehh aż lza w oczku sić kreci

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem