kategorie: CD32, Mediator
[#1] Pod 4xIDE nie widać dysku
Witajcie. W końcu podłączyłem pod 4xIDE by Tomski&Szwagier kartę CF i... dupa. Niby wcześniej zainstalowałem IDEfixa, ale przy odpalaniu systemu (przy instalacji też) IDEfix zawieszał kompa.

A gdy wyłączę IDEfixa w s-s Amiga włącza się tak jakby nic nie było podłączone. Z tego co czytałem innym system odpalał z karty/dysku. Czy coś robię źle?
[#2] Re: Pod 4xIDE nie widać dysku

@jaa2, post #1

IDEFix ma wersje spatchowana pod karty CF
[#3] Re: Pod 4xIDE nie widać dysku

@BaXik, post #2

IDEfixturbo?
[#4] Re: Pod 4xIDE nie widać dysku

@jaa2, post #3

Wczoraj tu na forum wpadłem na ten temat od idefix_patched , dziś nie potrafię tego wygrzebać.

O tu mam : link

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2013 15:37:54 przez BaXik
[#5] Re: Pod 4xIDE nie widać dysku

@BaXik, post #4

Dzięki, patch działa bo IDEfix już się nie zawiesza :)

Wygląda to na problem z adapterem CF - dioda świeci się cały czas. Da się go jakoś przerobić czy muszę szukać nowego?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem