kategoria: CDTV
[#1] CDTV + Projektor Dell + Dyna Blaster = dziwne zachowanie
Ostatnio przyjechał szwagier i chciałem z nim pograć w Dyna Blaster na wielkim ekranie.
O ile wieczór wcześniej przy flaszce na TV nie było z tym żadnego problemu, to po podłączeniu na drugi dzień do projektora byłem bardzo zaskoczony.

Podłączenie kablem compositive. Odpalam Amisię, wszystko jest ok, CD świeci, laser w niego lata, logo się kręci. Wkładam dyskietkę z DB, rusza i.... pojawia się menu gry... i wisi (projektor wyświetla info o zmianie rozdzielczości i to też wisi). Odłączam kabel od CDTV, podłączam, obraz ruszył się na jedną sekundę, przyciemnił i wisi. I tak za każdym razem i tylko na Dyna Blaster(!). Gra działa bez problemu, bo muzyka leci, a każde wył/wł kabla powoduje jednosekundowe odświeżenie obrazu. Wszystkie inne gdy działają normalnie.

Spotkał się ktoś kiedyś z taką przedziwną sytuacją i może ma jakieś rozwiązanie??
[#2] Re: CDTV + Projektor Dell + Dyna Blaster = dziwne zachowanie

@ExciterELB, post #1

Coś mi się kołacze po głowie, że Dyna Blaster uruchamiał się w trybie PAL 60Hz...
[#3] Re: CDTV + Projektor Dell + Dyna Blaster = dziwne zachowanie

@gorzyga, post #2

jest do wyboru 50 i 60 Hz...
[#4] Re: CDTV + Projektor Dell + Dyna Blaster = dziwne zachowanie

@Dorian3d, post #3

Gdzie tego wyboru można dokonać?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem