kategoria: A1200
[#1] G-rex wycena
Elo
Ile jest warty grex do a 1200?
[#2] Re: G-rex wycena

@QUAD, post #1

Były one produkowane w dwóch rewizjach różniącymi się ilością slotów PCI z DMA. Pierwsza rewizja miała mniej slotów z DMA niż druga. To też wpływa na atrakcyjność (i cenę).
[#3] Re: G-rex wycena

@QUAD, post #1

Dla mnie G-REX jest atrakcyjny tylko z jednego powodu- ma wsparcie w MOS PUP OK
[#4] Re: G-rex wycena

@QUAD, post #1

Kiedyś widziałem na e-bay za tysiaka,ale nie było chętnych.Moim zdaniem tysiąc,to trochę drogo.
[#5] Re: G-rex wycena

@stachu100, post #2

Jest to rev 1.1, która to, ta lepszejsza ?
[#6] Re: G-rex wycena

@QUAD, post #5

Wielkim znawcą A1200 nie jestem, ale ten najbardziej cenny G-REX 1200 ma naklejkę "Neue Version".
Tak jak tutaj:

[#7] Re: G-rex wycena

@stachu100, post #6

ten nie ma tej naklejki ale jest w dobrej cenie wiec się zastanawiam czy ktoś nie jest zainteresowany ja osobiście "szporuję" na mediatora do a4000 i nie mam zamiaru rozbudowywac a1200 bo się mi podoba w takiej skorupie jak fabryka dała :D

jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę takiego g-rexa zalatwić za jakieś 450 - 500 zl
[#8] Re: G-rex wycena

@QUAD, post #1

No i minusem G-REX'a jest, że wymaga karty PPC (gniazdo BVision)
..i chyba sloty działają na 33mhz a medek chyba może na 66mhz!?
[#9] Re: G-rex wycena

@BULI, post #8

medek chyba może na 66mhz!?


Ta możliwość jest czysto teoretyczna. Medek też ma szynę taktowaną 33MHz.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem