kategorie: Prometeusz, Sprzęt
[#1] Sterowniki do Radeona by Ratte - skąd pobrać?
Znalazłem taki oto wątek, który prowadzi do tego forum. Nie chce mi się tam rejestrować nie mając pewności, że i tam znajdę sterowniki. Może ktoś je ma i mógłby podesłać? Chodzi o Radeona i OpenPCI.
[#2] Re: Sterowniki do Radeona by Ratte - skąd pobrać?

@_arti, post #1

OpenPCI masz tu link

Według informacji, która była zamieszczona na naszej stronie głównej, to na tym forum jest ten sterownik do radeona. Niestety ja tam też nie mam konta, więc tego nie sprawdzę.
[#3] Re: Sterowniki do Radeona by Ratte - skąd pobrać?

@jarob, post #2

Tak, Open PCI to mam we wszystkich już wersjach... no nic, spróbuje przejść przez rejestracje. Oby mnie nie rozstrzelali

Próba rejestracji - pytanie kontrolne - wymiękam :D

"Wie hiess ein Amiga-Shop, dessen Name ähnlich einer StarWars Figur ist?"

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2013 18:28:40 przez _arti
[#4] Re: Sterowniki do Radeona by Ratte - skąd pobrać?

@_arti, post #3

I kicha. Nawet po zarejestrowaniu się nie mam dostępu do tego wątku :(

"arti040, Sie haben keine Rechte, um auf diese Seite zuzugreifen."
[#5] Re: Sterowniki do Radeona by Ratte - skąd pobrać?

@_arti, post #4

Znalazłem ten wątek ...i chyba nic z tego nie będzie. Znowu ktoś z kimś porozdrapywał rany o pierdoły (Elbox vs. Ratte) a zwykli użytkownicy, którzy chcieliby sobie po prostu poklikać są na szarym końcu

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2013 19:00:05 przez _arti
[#6] Re: Sterowniki do Radeona by Ratte - skąd pobrać?

@_arti, post #5

Arti, to forum prowadzi do strony, którą podał jarob. Nic nowszego tam nie ma...
[#7] Re: Sterowniki do Radeona by Ratte - skąd pobrać?

@OSH, post #6

No nic. Próbuje jeszcze na Amigaworld.net. Może się uda.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem