kategoria: CDTV
[#1] CDTV nie czyta dyskietek
Hej :)

Mam następujący problem, CDTV nie czyta dyskietek z oryginalnej czarnej stacji. Stacja w 100% sprawna, testowałem z inną Amigą. CDTV kiedyś działała bez zarzutu, teraz jedyna usterka to właśnie problem ze stacją. Efekt jest taki, że po włączeniu pusta stacja robi zwyczajowe "klik" co parę sekund, po włożeniu dyskietki jakby próbuje czytać, bo zaświeca się dioda, stacja robi te zwyczajowe parę razy stuk i kończy, dalej nic się nie dzieje, a komputer pozostaje na ekranie powitalnym. Zdjąłem obudowę, podociskałem wszystkie układy znajdujące sięw podstawkach, Paulę nawet wyjąłem (bo to ona jest kontrolerem?) i włożyłem z powrotem do podstawki, ale bez powodzenia, nadal nie wczytuje. Dyskietki sprawdzone, bootowalne i sprawne, podobnie stacja. Kondensatory w CDTV wszystkie wizualnie OK.

Ktoś ma jakiś pomysł co jest grane? Kiedyś działała, po leżakowaniu odmówiła posługi ;)
[#2] Re: CDTV nie czyta dyskietek

@Jacques, post #1

Z ostatniej chwili: stacja ruszyła po wyjęciu i zamianie miejscami układów CIA.
Teraz nie wiem czy któryś nie kontaktował czy miał usterkę, pewnie wyjdzie w praniu, w każdym razie CDTV znów czyta dyskietki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem