kategoria: A1200
[#1] Zestaw testowy Amigi
Witam,
możecie mi polecić zestaw programów do przetestowania płyty głównej Amigi 1200 i 600,
tzn poszczególnych układów, flopa, hd itp.

Z góry dzięki!
[#2] Re: Zestaw testowy Amigi

@iZi, post #1

Znajomy serwisant SuperFrogiem testował. ;)
Ogólnie gry i dema wyciskaja wszystkie soki z kompa. Zostawiasz na noc i sprawdzasz, czy rano dalej chodzi.

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2013 11:02:50 przez Daclaw
[#3] Re: Zestaw testowy Amigi

@iZi, post #1

Był kiedyś program Advanced Amiga Analyzer lub coś podobnego. Nie wiem ile z niego podejdzie do A1200 bo bawiłem się nim kiedyś na A500 ale pewnie mysz, porty serial i parallel są te same...
[#4] Re: Zestaw testowy Amigi

@Rafał A-3000, post #3

[#5] Re: Zestaw testowy Amigi

@iZi, post #1

P96Speed - wbrew nazwie nie wymaga karty graficznej i działa na ECS/AGA. Odpalasz, przechodzisz do ustawień, wybierasz najwyższą możliwą rozdziałkę oraz czas trwania poszczególnych testów


(kliknij na obrazku, żeby powiększyć)

I odpalasz


(kliknij na obrazku, żeby powiększyć)

Chipset i CPU dostaną taki wycisk, że pot po dupach będzie im płynął. ;)
[#6] Re: Zestaw testowy Amigi

@APC74, post #5

Dziękuję za info, dorzucę jeszcze sysinfo, whichamiga, stacje dysków potestuję nieśmiertelnym X-COPY, i tu mam kolejne pytanie, czy X-COPY obsłuży gęstą stację od Micronika?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem