kategorie: A1200, Sprzęt
[#1] A1200 i adapter PCMCIA CF (Compact Flash)
Czy Amiga ma jakieś wymagania jeśli chodzi o taki adapter? Mam kartę CF która na pewno działa z amigowym kontrolerem i FastATA oraz turbo, które nie koliduje z PCMCIA. Mogę kupić jakikolwiek?
[#2] Re: A1200 i adapter PCMCIA CF (Compact Flash)

@_arti, post #1

Nie dam ręki uciąć, ale coś mi dzwoni że tylko 16 bitowe...
[#3] Re: A1200 i adapter PCMCIA CF (Compact Flash)

@kjb666, post #2

Hm, na Allegro ktoś sprzedaje "do Amigi" za około 50PLN dokładnie taki sam model... przynajmniej wizulanie, który wszyscy inni mają po 8PLN. Ciekawe. Nikt też nie pisze czy to 16bit czy nie

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2013 14:55:55 przez _arti
[#4] Re: A1200 i adapter PCMCIA CF (Compact Flash)

@_arti, post #1

mam 6 rodzai adapterów i żaden nie sprawia kłopotówOK
[#5] Re: A1200 i adapter PCMCIA CF (Compact Flash)

@_arti, post #3

Każdy z tych adapterów będzie działać.

Jak dobrze poszukasz to znajdziesz za 8zł ;)
[#6] Re: A1200 i adapter PCMCIA CF (Compact Flash)

@bacus10, post #4

No dobra, to biorę OK
[#7] Re: A1200 i adapter PCMCIA CF (Compact Flash)

@Sir_Lucas, post #5

Potwierdzam!
[#8] Re: A1200 i adapter PCMCIA CF (Compact Flash)

@Kitech, post #7

Jak by ktoś rozebrał taki adapter to by zobaczył że to nic innego jak zwykła przejściówka stąd kosztuje kilka (naście) zł. Każdy powinien zadziałać.
[#9] Re: A1200 i adapter PCMCIA CF (Compact Flash)

@11111olo, post #8

a ja mam pytanie trochę z innej beczki mam adapter PCMCIA SD/MMC czy to zadziała na standardowych sterownikach jak PCMCIA<>CF ?
[#10] Re: A1200 i adapter PCMCIA CF (Compact Flash)

@Oxyron, post #9

Powinien zadziałać mam adapter 5 in 1 firmy Vivanco wrzucam kartę SD i bangla po PCMCIA na tej samj zasadzie co karta CF.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem