kategoria: A2000/A3000
[#1] CyberVision64
Wie ktoś jak zrobić/czy się da coś na wzór PiggyMOD ale w Cybervision 64? Zauważyłem, że w mojej karcie niektóre styki w podstawkach na RAM oderwały się od płytki razem ze ścieżkami. Chciałbym teraz dołożyć dodatkowy RAM, ale ze względu na oderwanie się kilku ścieżek będzie problem z przylutowaniem tych kostek do płyty karty graficznej.
[#2] Re: CyberVision64

@glichtanski, post #1

Nikt nie ma żadnego pomysłu
[#3] Re: CyberVision64

@glichtanski, post #2

naderwane ścieżki drukowane da się zregenerować / odtworzyć
na temat samego piggy mod nic nie pomoge
[#4] Re: CyberVision64

@Blizzard, post #3

A mógłbyś polecić kogoś, kto mógłby zregenerować ścieżki i ewentualnie wlutowal pamięci na stałe?
[#5] Re: CyberVision64

@glichtanski, post #4

Na naszym forum jest kilka osób które się podejmują takich rzeczy.
Ja wiem że znają się Stachu100 i Superbonio.
Ja również zajmuję się takimi naprawami, ale w najbliższych dniach raczej jestem mocno nieczasowy i musiałbyś trochę czekać na naprawę.
[#6] Re: CyberVision64

@glichtanski, post #4

A mógłbyś polecić kogoś, kto mógłby zregenerować ścieżki i ewentualnie wlutowal pamięci na stałe?

Ja ze swojej strony mogę baaaaardzo serdecznie polecić Stacha100. Niejednokrotnie pomógł moim Amigom i dopalaczom. A wczorej odebrałem na AmiWawie gruntownie wyremontowaną Amigę 4000.

Polecam z całego serca Stacha OK
[#7] Re: CyberVision64

@Sir_Lucas, post #6

Dzięki za info ale ostatnio stachu pisał że jest mocno zajęty. Umieściłem jusz ogłoszenie w dziale giełda. Czekam na zgłoszenia.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem