kategoria: CD32
[#1] Wycena Amigi
Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaka jest orientacyjna cena amigi cd 32. Jest wprawdzie na ebayu za całkiem dobrą cenę http://www.ebay.pl/itm/Commodore-Amiga-CD32-2-controllers-18-games-manual-The-Chaos-Engine-/261218431101?pt=Video_Games&hash=item3cd1d4f07d ale nigdy tam jeszcze nic nie wystawiałem i nie wiem jak wygląda wysyłka sprzętu np. do usa. Moja konsola jest orginalna, sprawna w 100%, z orginalnym padem. Jedyną jej wadą jest to, że nie mam do niej pudełka czy instrukcji to pewnie obniża wartość. Mam też bodajże z 6 gier ale myśle żeby je wystawić osobno bo można wtedy pewnie trochę więcej wyciągnać. Dlatego chciałbym was prosić o taką orientacyjną wycenę, bo zastanawiam się nad sprzedażą i nie wiem czy warto teraz czy na jesień, na allegro czy na ebayu który ma większy zasięg ale więcej cyrku z wysyłką. Pozdrawiam
[#2] Re: Wycena Amigi

@genio2311, post #1

Nie wiem o jakim cyrku mówisz z wysyłką ;) Wysyłka paczki za granicę to tylko ciut większy druczek i może 2 pola więcej do wypełnienia.

Jeśli chodzi o cenę - sama CD32 nie jest jakimś ani super ciekawym sprzętem ani też specjalnie rzadkim. Gdybyś miał komplet osprzętu (2 pady) plus pudełko i kilka(naście) fajnych gier, to może za tego tysiaka z hakiem by się udało ale tak - sama konsola dla mnie jest warta max. 200PLN.

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2013 12:19:00 przez _arti
[#3] Re: Wycena Amigi

@_arti, post #2

200zł, pewnie tyle powinna kosztować, natomiast nie jednokrotnie na allegro okazało się, że jest warta więcej.. zależy ile osób będzie chciało to mieć..
[#4] Re: Wycena Amigi

@genio2311, post #1

Wiekszym cyrkiem beda inne napiecia w USA (115/230V), inny system IPAL/NTSC - 50Hz/60Hz) oraz inne wtyki do pradu - w UK/USA/Australii itd. Na to bym bardziej zwrocil uwage przy sprzedazy zagranicznej.
[#5] Re: Wycena Amigi

@genio2311, post #1

Ostatnio sprzedane na alledrogo

Żeby sprzedać na ebayu musisz założyć paypal, dowiedz się na poczcie ile wyniesie koszt wysyłki.
[#6] Re: Wycena Amigi

@KJB, post #5

Wielkie dzięki za pomoc. Już wiem na czym stoję i czego oczekiwać. Jeszcze raz dzięki :D
[#7] Re: Wycena Amigi

@_arti, post #2

W komplecie był jeden pad.
Co do tego czy CD32 jest super ciekawym czy rzadkim sprzętem też bym się spierał.
Dla mnie jest i ciekawym i rzadkim jeżeli porównać ją z A600 czy A1200, a kupić w faktycznie dobrym stanie wizualnym i technicznym nie jest łatwą sprawą.

Z drugiej strony nie podoba mi się takie podejście typu "kiedy lepiej sprzedać". Pytając na forum amigowym o coś takiego, to trochę tak jakbyś będąc lekarzem pytał swoich pacjentów ile są maksymalnie w stanie zapłacić za zabieg, bo ty takie oferujesz a chciałbyś z nich najwięcej wyciągnąć.

Niemniej jednak średnia cena sprawnej Amigi CD32 na Allegro w średnim stanie bez pudełka to jakieś 300-350zł. 200zł uważam za cenę bardzo atrakcyjną jeżeli obudowa nie jest zniszczona.
[#8] Re: Wycena Amigi

@Duracel, post #7

Z pewnością drożej sprzedasz na allegro. Tam się wszystko uśrednia - drogie rzeczy idą stosunkowo tanio, a tanie - drogo...

W przypadku wysyłki zagranicę nie daj się tylko wrobić w "priorytet" Poczty Polskiej! Wysyłaj normalnym trybem...

Mi "priorytet" szedł ostatnio niemal 2 miesiące i... można im naskoczyć - regulamin jest taki, że niczego nie gwarantują, a już szczególnie czasu doręczenia!

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2013 18:28:41 przez Motyl
[#9] Re: Wycena Amigi

@Duracel, post #7

Wszystko się zgadza jeśli mowa o 300-350 pln z oryginalnym padem. Czyli mniej wiecej tyle co za zestaw A1200. Wszystko zależy od stanu i aktualnego popytu na konsolę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem