kategoria: Sklepy
[#1] sklepik w TG :-]
Zdjecie zrobione wczoraj w Tarnowskich Gorach, sorki za jakosc, ale bombe mialem straszliwa po meczu. Sklepik podobno czynny, ale nie wiem czy mają jakies commodorki na stanie :-]

link
[#2] Re: sklepik w TG :-]

@rzeznik666, post #1

He he.

A adres tego sklepu podasz?
[#3] Re: sklepik w TG :-]

@rzeznik666, post #1

Zdecydowanie musisz tam wrócić i zrobić lepsze zdjęcie. :)
[#4] Re: sklepik w TG :-]

@11111olo, post #2

Ulica Ratuszowa. Moje miasto, sklep już nie funkcjonuje od wielu lat. Pamiętam jak nabywałem gry do c64 w tymże... ehhh piękne chwile.
A autor wątku z centrum pochodzi?
[#5] Re: sklepik w TG :-]

@Leon, post #3

[#6] Re: sklepik w TG :-]

@mox, post #5

tam wszędzie takie zaokrąglone budynki mają?
[#7] Re: sklepik w TG :-]

@rzeznik666, post #1

Do niedawna w Krakowskim Jubilacie był szyld sklepu komputerowego i wielkimi literami (czcionką taką jak na komputerach) w kolorze czerwonym napis AMIGA.

Ściągnęli go już niestety :(
[#8] Re: sklepik w TG :-]

@Lokaty, post #4

Na przeciwko parku na Wyszyńskiego :-]

Poważnie nie funkcjonuje? To szkoda, tak w okolicach 1992-93 fajna babka tam siedziała i sprzedawała dyskietki z gierkami na amige. Commando tam kupilem i sie potem wnerwialem, ze na a600 nie chodzi :-]

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2013 19:58:29 przez rzeznik666
[#9] Re: sklepik w TG :-]

@rzeznik666, post #8

ROTFL, wlasnie zebralem maile ze skrzynek... Cos mnie wczoraj, chyba przez ten sklep, na sentymenty zdrowo zebralo (oczywiscie nic nie pamietam), ze kupilem se na allegro amige 1200 :-]

Luknijcie na godzine glosowania i cene, za ktora nabylem sprzecik, geez szeroki uśmiech

link

Coz, witam ponownie w gronie amigowcow :-] Mortal Kombat II, wracam do ciebie!!!!!!

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2013 20:14:31 przez rzeznik666
[#10] Re: sklepik w TG :-]

@rzeznik666, post #9

Rulezz!!!

Git że jest zasilacz, reszta pikuś :)

Na Mortala można zrobić kiedyś ustawkę :D
[#11] Re: sklepik w TG :-]

@rzeznik666, post #8

Ano, kobita interes kręciła. Fajne lata jak się tam biegało. Gierki do komody64 kupowałem też na rogu przy PKO na rynku i Ks. Wajdy.
Ja z drugiego końca miasta, Strzelecka. Radości z nowego nabytku życzę. Społeczność amigowa w TG rośnie w siłę. Może kiedyś jakiś retro meeting zorganizujemy? W TCK na przykład??
[#12] Re: sklepik w TG :-]

@Lokaty, post #11

Ano zobaczymy, meeting zawsze można zrobić i bez amig w kopulce albo bricku :-]

Przy okazji, szanowne Grono, z tą Amigą z Allegro, to zdziebko mi się j.blo, wlasnie dotarla, w srodku oprocz dysku 240 MB, jest rowniez fast z elbox'u 1204, widac sprzedawczyni nie do konca wiedziala co sprzedaje. Wszystko czysciutkie, amiga jak ta lala.

Oplaca sie koprocesor do tego fastu brac, czy nie ma sensu? Jakas bedzie roznica w gierkach?
[#13] Re: sklepik w TG :-]

@rzeznik666, post #12

Nie opłaca się, różnicy w gierkach nie będzie (no, może w Quake będzie, ale żeby go odpalić na 020+FAST to trzeba być hardkorem :) ).
[#14] Re: sklepik w TG :-]

@Hubez, post #7

Podobnie jak u mnie, też taki napis pomysł Był na 2 pietrze w domu handlowym chyba zamiast szyby pomysł Ściągnęli z 10 lat temu pomysł
[#15] Re: sklepik w TG :-]

@recedent, post #13

Będzie różnica- TFX- jest wersja pod FPU. Na podkręconym FPU (a te można mocno kręcić) i sterowaniu myszką, trybie ARCADE i low detal da się grać.
NEMAC IV i któryś FPS też troszeczkę lepiej działa- co nie zmienia faktu, że jest, jak to w obecnym świecie amigi bywa- idea dla idei :)
[#16] Re: sklepik w TG :-]

@BULI, post #15

A w sensie samego giercowania (whdload) i używania do tego przejsciowy CF-IDE jest sens zmieniac kickstart na nowszy? Obecnie jest tam rev 39.106.
[#17] Re: sklepik w TG :-]

@rzeznik666, post #16

W sumie nie jest to konieczne, bo w razie potrzeby WHDLoad sam zaczytuje sobie odpowiedni obraz kickstartu z dysku.
[#18] Re: sklepik w TG :-]

@BULI, post #15

Doom chyba też był w wersji pod FPU :)
[#19] Re: sklepik w TG :-]

@BULI, post #17

Przykładem jest Breathles pod WHDLoad który zaczytuje sobie rom 3.1 z pliku :)
[#20] Re: sklepik w TG :-]

@rzeznik666, post #9

Uruchomiłem to wszystko powoli - nie chce ktos dysku z tej Amigi? Nec D3766 240 MB, zainstalowany na tym system 3.0, jakieś softy scala MM500, Deluxe Paint V, Pagestream 3, gierki zakleta wyspa i pinball mania. Nawet jest filmik zrobiony przez kogos - firma kamera, nr 77-23-22 :-]
[#21] Re: sklepik w TG :-]

@rzeznik666, post #1

Tg fajnie, po blisku. Ja moja pierwszą amige kupiłem w Kaletach ( ok 15 km od tg ), był to rok 94-95 nie pamiętam dokładnie
[#22] Re: sklepik w TG :-]

@czasludzicienia1, post #21

To jutro koniecznie na zlot SACP do Siemców, z chęcią poznam nowego kompana! OK
[#23] Re: sklepik w TG :-]

@Lokaty, post #22

za późno przeczytałem, ale dzięki za zaproszenie i na następnym zlocie na pewno się pojawię
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem