kategoria: CD32
[#1] Cd32 REV3 żółty ekran
Ekran miga co kilka sekund a także dość szybko pulsuje dioda LED.
Bardzo rzadko ekran zmienia się na zielony.

Podejrzenie (nie moje) padło na uszkodzoną PAULĘ. Została wymieniona. Wcześniej praktycznie na zmianę migał ekran w kolorach zielonym i żółtym.

KS sprawny - sprawdzony na innej CD32. Zasilacz także.

Ktoś ma jakiś pomysł?
[#2] Re: Cd32 REV3 żółty ekran

@11111olo, post #1

Olo, to nie moja co?
[#3] Re: Cd32 REV3 żółty ekran

@11111olo, post #1

Jezeli konsola jest prawidlowo podlaczona do TV (kabel antenowy lub cinche)To moje pierwsze podejrzenie padlo by na walniety "Video DAC" albo kondensatory nadaja sie do wymiany....
[#4] Re: Cd32 REV3 żółty ekran

@Irek´72, post #3

Nie Twoja Duracel - Twoja działa.

Raczej to nie VIDEO DAC bo jak wyjmę kickstart to jest czarny obraz. Poza tym obraz jest bez zakłóceń. Trzymanie przycisku RESET "wstrzymuje" wyświetlanie żółtego koloru więc to coś innego.
[#5] Re: Cd32 REV3 żółty ekran

@11111olo, post #4

Hmm, Żółty ekran może również wystąpić, gdy procesor lub koprocesor ma jakies uszkodzenie. Twoja konsola posiada jakies rozszerzenie pamieci?

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2013 11:32:57 przez Irek´72
[#6] Re: Cd32 REV3 żółty ekran

@Irek´72, post #5

Nie. Jak znajdę chwilę to przełożę procesor z A1200.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem