kategoria: A1200
[#1] Blizzard 1260 i Smoke&Mirrors
Witam
Panowie bawię się nowym nabytkiem czyli blizzardem 060 i nie mogę uruchomić dema co w tytule.
Po załadowaniu classicWB mam za mało pamięci do uruchomienia bo demo wymaga 1850 kb chip i 63 Mb fastu. Ale jak próbuje uruchomić bez s-s to mi sypie guru 8000 000B. Ma ktos jakis pomysł?
Karta to 060-75MHz i 64Mb ram. Biblioteki do 060 są zainstalowane z oryginalnej instalki blizzarda.
[#2] Re: Blizzard 1260 i Smoke&Mirrors

@Sosabowski, post #1

Spróbuj bez startup-sequence przed odpaleniem demka uruchom SetPatcha.
[#3] Re: Blizzard 1260 i Smoke&Mirrors

@Sosabowski, post #1

Mogę tylko potwierdzić, że miałem tę karte, rev. 1 chyba, 66MHz i ClassicWB. Demo normalnie chodziło i nie trzeba było odpalać bez sekwencji.

EDIT: a nie, przepraszam. Pomyliło mi się. Odpalałem na A4k ;)

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2013 15:35:26 przez _arti
[#4] Re: Blizzard 1260 i Smoke&Mirrors

@waldiamiga, post #2

Oj a gdzie ja tego setpatcha znajdę:D
I jeszcze jeden problem. Sysinfo pokazuje mi transfer z dysku cf 880k/s a przy aca620 na a600 mam ponad 1,2Mb/s.

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2013 15:47:15 przez Sosabowski
[#5] Re: Blizzard 1260 i Smoke&Mirrors

@Sosabowski, post #4

W katalogu C na partycji startowej :)

Zmniejsz ilość kolorów do minimum i wyrzuć tapetę. Też miałem ten problem. Powinno ruszyć. Powodzenia.
[#6] Re: Blizzard 1260 i Smoke&Mirrors

@Sosabowski, post #4

Ja tak robię:
Odpalam bez s-s, potem przypisuję ENV do ramu, czyli

assign env: ram:

potem wpisuję:

setpatch

i odpalam demka.
[#7] Re: Blizzard 1260 i Smoke&Mirrors

@waldiamiga, post #6

Dzięki zadziałało :)
[#8] Re: Blizzard 1260 i Smoke&Mirrors

@Sosabowski, post #1

75 MHz, czy jak u Artiego 66 MHz - te karty są podkręcone z 50, czy phase5/DCE takie wersje robiło?
[#9] Re: Blizzard 1260 i Smoke&Mirrors

@vojo, post #8

A moja karta to stachowa robótka :D więc w oryginale byla 66.
[#10] Re: Blizzard 1260 i Smoke&Mirrors

@Sosabowski, post #9

Myślałem ze blizzardy w oryginale były tylko 50MHz, a wszystko ponad to wyniki podkręcania.
A te wersje 66MHz to zarówno p5 jak i DCE?
[#11] Re: Blizzard 1260 i Smoke&Mirrors

@vojo, post #10

Chyba nie, to produkcja rodzima z Polski Phase5 i DCE produkowała wersje tylko 50MHz, w dodatku w DCE montowali często (o ile nie zawsze) procesory wyglądające jak sample dla producentów, tylko z napisem XC68060 (rev. 0).
Apollo wychodziło w różnych wersjach.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem