kategorie: A1200, Sklepy, Sprzęt
[#1] Obudowa tower Gift - busboard Elbox ZIV oraz mediator ZIV; Dystanse
Witam


Zakupiłem ostatnio od Atarensa obudowę tower Gift do A1200. Chciałem upchać do niej sloty ZII Elboxu oraz do nich mediator ZIV i fastATE ZIV. I tu zaczęły się schody, mianowicie obudowa ta nie ma odpowiednich dystansów do montażu czegoś więcej nić płyta główna A1200. W piwnicy mam drugą zezłomowaną w okropnym stanie (jak ktoś jest chętny oddam za piwo,odbiór osobisty) i tam też są tylko dystanse do płyty głównej. Teraz moje pytanie gdzie mogę zdobyć odpowiednie dystanse ? Czy producent sprzedawał takie obudowy w których wszelkie busboardy wisiały w powietrzu ?
[#2] Re: Obudowa tower Gift - busboard Elbox ZIV oraz mediator ZIV; Dystanse

@PrzemasIII, post #1

Można pokombinować z dystansami pod płytę od grzyba wkręcając jeden w drugi lub doprać odpowiedniej wysokości.

KLIK.

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2013 09:10:04 przez TUPCOM
[#3] Re: Obudowa tower Gift - busboard Elbox ZIV oraz mediator ZIV; Dystanse

@PrzemasIII, post #1

W TME nie kupuj bo drożej to chyba już nie ma nigdzie. Mam dystanse 5mm tak że można z tego zrobić ile się chce ;)
[#4] Re: Obudowa tower Gift - busboard Elbox ZIV oraz mediator ZIV; Dystanse

@11111olo, post #3

Dzięki za pomoc zapomniałem o TME !
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem