kategoria: A1200
[#1] Amiga i zwykły LAN
Czy ktoś z dobrze zorientowanych forumowiczów, mógłby mi wskazać, która karta LAN z RJ45 na PCMCIA (z bieżących aukcji na allegro), zadziała bezproblemowo na moim sprzęcie? A1200 + Apollo 1230/8MB. Ma to służyć tylko i wyłącznie do przerzucania plików z PC, mam już dość latania między pokojami z adapterem pcmcia-cf, a switch stoi zaraz obok amigi... Karta wifi mnie nie interesuje. Z góry dziękuję za pomoc.
[#2] Re: Amiga i zwykły LAN

@rzeznik666, post #1

Na pewno działa tak: 3COM 3c589
Ale nie widzę jej na Allegro.

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2013 19:05:11 przez flops
[#3] Re: Amiga i zwykły LAN

@rzeznik666, post #1

Ta powinna zadziałać ale jak jest bez kabelka to na nic Ci ta karta. Do niej nie będzie pasował kabel 10/100(nie będzie działać sieć). Chyba, ze sam sobie przerobisz albo dorobisz taki kabel. Ktoś na forum przerabiał/dorabiał sobie taki kabelek ...
[#4] Re: Amiga i zwykły LAN

@Tomski, post #3

ok, dzieki za info. Gdzies chyba mam taki kabelek w firmie, a moze i sama karte.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem