kategorie: Sklepy, Sprzęt
[#1] Amigakit - większe zakupy
Hej,
razem z @Dorian3d chcemy zrobić większe zakupy w AmigaKit. Może ktoś jeszcze planował coś kupić, to wyszłoby taniej za przesyłkę?

Jakiś termin trzeba dać - to może do końca tygodnia? Deklaracja w tym wątku + kasa do mnie. Na priv roześle dane do wpłaty. Jak dotrze, to ja rozsyłam po kraju. Aha, raczej małe rzeczy - nie klawiatury czy Amigi Chcielibyśmy się zmieścić w jednej, małej/dużej paczce.
[#2] Re: Amigakit - większe zakupy

@_arti, post #1

Ja bym wziął to:
http://amigakit.leamancomputing.com/catalog/product_info.php?cPath=52&products_id=934

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2013 09:00:07 przez WojT_GL
[#3] Re: Amigakit - większe zakupy

@_arti, post #1

Hey, pisałeś o piątku ale może jeszcze można sie załapać? Mnie interesowało by to: link
[#4] Re: Amigakit - większe zakupy

@rafcez, post #3

Można, czekam na wypłate ;)
[#5] Re: Amigakit - większe zakupy

@_arti, post #4

Rozumiem, że moje zgłoszenie jest przyjęte?
[#6] Re: Amigakit - większe zakupy

@_arti, post #4

Można jeszcze ? to oraz jeżeli na płycie nie jest aktualne to i to
[#7] Re: Amigakit - większe zakupy

@PrzemasIII, post #6

Dobra, możemy zbierać kasę. Niech mi każdy wrzuci na Paypala (ja@piotrpotera.com) kwotę za swoje zamówienie + 4Euro za przesyłkę. Jak za dużo, to oddam, jak za mało, każe dopłacić. Druga sprawa - na email z tematem "Amigakit - zakupy" jeszcze raz listę rzeczy i swój adres, żebym mógł odesłać, jak przyjdzie.
Wszystko jasne?
[#8] Re: Amigakit - większe zakupy

@PrzemasIII, post #6

Deklarowałem kupno tylko EasyNet CD ale Twój post zasiał we mnie wątpliwość :)
W każdym razie napisałem do amigakit i dostałem odpowiedź, że wystarczy samo CD - zawiera najnowszą wersję.
[#9] Re: Amigakit - większe zakupy

@_arti, post #7

Euro wysłane, daj znać czy masz ode mnie, bo ja się na PayPalu nie znam i nie wiem czy to zadziałało :)
[#10] Re: Amigakit - większe zakupy

@_arti, post #7

Ostateczny koszt przesyłki będziesz jakoś dzielił proporcjonalnie do wielkości zamówienia?
Pytam, bo amigakit wylicza mi koszt dostawy na 3,57 więc pytanie o opłacalność imprezy :)
Nie liczę na krociowe zyski :) ale jeżeli trzeba angażować Ciebie i jeszcze wychodzi na minus...

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2013 09:27:05 przez rafcez
[#11] Re: Amigakit - większe zakupy

@rafcez, post #10

Kupowalem w amigakit ostatnio 2 rzeczy i za przesylke royalmail wycenili mi kolo 6 euro i kartonik wielkosci 20cm na 20cm wiec faktycznie zbiorowe zamowienie i wysylka 4 euro ?
[#12] Re: Amigakit - większe zakupy

@madwawa, post #11

Wydaje mi się to jeszcze w grę wchodzi rozsyłka przesyłki? :D Jeżeli na CD jest aktualna wersja to bez dyskietki (swoja drogą to lipa że każą płacić za aktualizację!)
[#13] Re: Amigakit - większe zakupy

@PrzemasIII, post #12

Moja wersja EasyNet była bardzo stara z 2008 roku i musiałem zakupić update. Nowe wersje posiadają funkcję update przez net.
[#14] Re: Amigakit - większe zakupy

@PrzemasIII, post #12

Jeżeli do tego trzeba jeszcze doliczyć koszt przesyłki w Polsce, to jeszcze gorzej.
Ja bym był zadowolony jakby mi na jakieś małe piwo zostało :)

A co do aktualizacji softu, to może nie trzeba będzie płacić z przyszłe aktualizacje? Jest tam punkt w opisie funkcjonalności programu:

"Live Update for downloading latest version of the program"
[#15] Re: Amigakit - większe zakupy

@WojT_GL, post #9

Doszły do mnie dwie wpłaty, jedna to twoja drugą jeszcze muszę zidentyfikowac (tj. wypić kawę ;). Odnośnie reszty - rzeczywiście, jeśli chcecie kupić tylko płytkę z EasyNet, to nie ma sensu. Ja biorę pakę za prawie 150PLN a w niej, EasyNet, 2 terminatory IDE, grę ZeeWolf i coś tam jeszcze.
[#16] Re: Amigakit - większe zakupy

@_arti, post #15

Nigdy tam nie zamawiałem a rzeczywiście tania przesyłka jest i wychodzi na to samo. Także tyłka zwracać nie będę zaraz złoże zamówienie :P
[#17] Re: Amigakit - większe zakupy

@_arti, post #15

No cóż, to ja także kupię na własną rękę.
[#18] Re: Amigakit - większe zakupy

@rafcez, post #17

Dlatego napisałem w pierwszym poście - "większe zakupy" ;) @PrzemasIII - kaskę odesłałem właśnie.
[#19] Re: Amigakit - większe zakupy

@_arti, post #18

Ja już nie zawracam gitary :) Czekam na mój adapterek od Ciebie _arti :P
[#20] Re: Amigakit - większe zakupy

@WojT_GL, post #19

Chłopaki, mam mały problem z Amigakit - przestało mi działać hasło a to, które dostaje po resecie, dalej też nie działa Napisze dziś do nich mejla a póki co małe podsumowanie:

1. Dorian3D - EasyNet (Amiga CD), EasyNet Update Disk, Clockport Cable (9 cm);
2. WojT_GL- 4x Multi-Player Joystick Adapter;
3. _arti - EasyNet (Amiga CD), EasyNet Update Disk, 2x IDE Terminator, ZeeWolf, USB Plug-to-Pin adapter,
44-way Male to Female IDE cable (3CM);
4. madawa - czekam jeszcze, bo właśnie mi napisał, że chciałby też terminator IDE wziąć.

Aktualnie wyszło nam zakupów za 66.05 Euro.




Ostatnia aktualizacja: 03.10.2013 13:55:03 przez _arti
[#21] Re: Amigakit - większe zakupy

@_arti, post #20

Ok, już wszystko działa. Przesyłka to około 16 Euro, więc póki co po 5.3 Euro na osobę + wysyłka lokalnie. Jako, że ja biorę najwięcej, to i dołożę więcej ale za lokalną wysyłkę trzeba będzie jeszcze po 2-3 Euro dopłacić, chyba, że madawa się dorzuci z terminatorem IDE, to może się jakoś zkalkuluje.
[#22] Re: Amigakit - większe zakupy

@_arti, post #21

Załapie się jeszcze na trminator ide do a4000 ?
[#23] Re: Amigakit - większe zakupy

@QUAD, post #22

Tak, madwawa zrezygnował. Wrzuć mi na Paypala kaskę. W weekend będe zamawiał.
[#24] Re: Amigakit - większe zakupy

@_arti, post #23

Jaką kwotę ?
[#25] Re: Amigakit - większe zakupy

@QUAD, post #24

Cena adaptera + 4 Euro.
[#26] Re: Amigakit - większe zakupy

@QUAD, post #24

@QUAD? I jak? Decydujesz się?
[#27] Re: Amigakit - większe zakupy

@_arti, post #26

Paczka zamówiona. W ciągu tygodnia powinna do mnie dotrzeć OK
[#28] Re: Amigakit - większe zakupy

@_arti, post #27

Adapterek już u mnie!
Weekend z DynaBlaster na 4 :)

Dzięki!
[#29] Re: Amigakit - większe zakupy

@WojT_GL, post #28

Spox! OK
[#30] Re: Amigakit - większe zakupy

@_arti, post #29

Okazało się, że o paru rzeczach zapomniałem i będe robił kolejne zamówienie Ktoś coś chce?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem