kategoria: A1200
[#1] System na karcie SD czy CF
co lepsze?
od jakiegoś czasu pojawiają się na allegro adaptery sd.
czy ktoś z Was ma system na czyms takim?
rozważam zamiast cf...
dzięki.
[#2] Re: System na karcie SD czy CF

@wilkwcieniu, post #1

podbijam temat sam jestem ciekaw czy bardziej Cf czy sd ?
[#3] Re: System na karcie SD czy CF

@Mariodj, post #2

Hm. No ja jestem takim zaawansowanym dość userem/fanem Amigi, dość obcykany w zawiłościach systemu/softu. O hardware to pojęcie mam takie sobie, bladawe, ledwo co lutownicą potrafię się posługiwać, ale... No mam w Ami1200 od stu lat kartę CF, działa pięknie, bezproblemowo. W codziennej pracy/zabawie się sprawdza doskonale. W moim przypadku (nie zmuszam Amigi do jakichś działań ekstremalnych, wysoce zaawansowanych et cetera) jest to lepsze niż klasyczny HDD, mniej prądu żre, nie chrobocze, nigdy nie miałem żadnej wywałki poważnej.
Karty SD znam z zastosowań w aparatach fotograficznych, korzystam, używam. Z pozycji przeciętnego amatora - różnicy między CF a SD nie widzę.
Mogę się mylić, bo specem od tych spraw nie jestem, ale dla mnie CF i SD są tożsame raczej. Różnica w rozmiarze jedynie, bo technologia chyba ta sama?
Jeśli się mylę, to chętnie przeczytam o różnicach.

Serdeczności
Des
[#4] Re: System na karcie SD czy CF

@Des, post #3

CF zdecydowanie droższa wydajniejsza ale w Ami tego nie odczujesz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem