kategoria: Programy
[#1] Directory Opus 4.16 Konfiguracja
Elo
Czy jest możliwość skonfigurować prawy klawisz myszki jako "parent" tak jak jest w filemasterze, musze zmienić managera bo FM coś ma problemy z większymi partycjami
[#2] Re: Directory Opus 4.16 Konfiguracja

@QUAD, post #1

Jeżeli dojedziesz mychą do prawej lub lewej krawędzi okna(nie listera) i klikniesz to cię przerzuci jeden
w górę. Działa chyba podobnie, do tego co chcesz osiągnąć, poza tym chyba nie da się w 4.x tak
ustawić RMB bo jest używany do czego innego, ale całkiem pewny nie jestem.
[#3] Re: Directory Opus 4.16 Konfiguracja

@Radek_Cz, post #2

Witam
Jest może gdzieś opis Directory Opus
Chciałem dodać parę przycisków a zapomniałem już po ponad 20 latach jak się tam komendy ścieżki i wszytko dopisuje w tej konfiguracji programu
[#4] Re: Directory Opus 4.16 Konfiguracja

@Kulamario, post #3

jest tu, można pograć skan w wersji pdf.
[#5] Re: Directory Opus 4.16 Konfiguracja

@Risc, post #4

Dziękuję
[#6] Re: Directory Opus 4.16 Konfiguracja

@Risc, post #4

mecze się już od rana i nie daje rady jak zrobić przycisk do edycji pliku np ss ale z możliwością zapisu bo sam viewer to już mam
pomóżcie koledzy chodzi o komendę jak daje ed albo edit to nie działa
[#7] Re: Directory Opus 4.16 Konfiguracja

@Kulamario, post #6

Stąd pobierzesz DOpusa 4 z dokumentacją w formacie AmigaGuide.

http://dopus.free.fr/download.php
[#8] Re: Directory Opus 4.16 Konfiguracja

@Hexmage960, post #7

tak tego tez mam
Ale niema przycisku edit
Nie ma też dms unpack i innych to samemu trzeba dopisać i siedzę i się mecze

Nie mogę znaleźć wersji z instalatorem sam muszę wszystko przerzucać
Kiedyś dawno temu miałem takiego wypasionego Directory opusa

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2019 14:06:22 przez Kulamario
[#9] Re: Directory Opus 4.16 Konfiguracja

@Kulamario, post #8

może mi ktoś powiedzieć jak dodać rozpakowywanie lha i lhx w directory opus
jak komenda ma wyglądać w przycisku ?
sam tego chyba nie zrobię
proszę o pomoc
[#10] Re: Directory Opus 4.16 Konfiguracja

@Kulamario, post #9


U mnie wygląda to tak. Czy działa, to nie wiem, bo to z gotowego pakietu ClassicWB
[#11] Re: Directory Opus 4.16 Konfiguracja

@Hexmage960, post #7

kiedy oddasz komputer Sam który przechowujesz?
[#12] Re: Directory Opus 4.16 Konfiguracja

@GraBoski, post #11

Skoro tak kolega się dopytuje: Sam440ep jest nadal u mnie. Wysyłka, a szczególnie bezpieczne zapakowanie przesyłki jest troszkę trudne i kosztowne. Zatem pan Troels Ersking, właściciel - nie nagabywał mnie o zwrot sprzętu. Zwróciłbym w każdej chwili, gdyby mnie o to poprosił.

Sprzęt ten od czasu do czasu uruchamiam. Głównie jednak z powodów zdrowotnych nie mogłem długo przy nim pracować, choć i to się zmienia. Może jeszcze mi się przysłuży, jak i innym użytkownikom Amiga OS4.1.
[#13] Re: Directory Opus 4.16 Konfiguracja

@Kulamario, post #9

Tu masz link , tam jest Cfg do Opusa ;)

Klik TU
[#14] Re: Directory Opus 4.16 Konfiguracja

@Hexmage960, post #12

No to trzeba napisać do Pana Troels Ersking'a żeby komputer został przekazany komuś kto będzie z niego korzystać i zrobi pożytek. Bo przetrzymywanie sprzętu bezużytecznie jest kiepskie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem