kategoria: Mediator
[#1] Czy Mediator v1.0 jest kompatybilny z MK-II?
Witam.
Czy ktoś ma przypadkiem dwa rodzaje mostków Mediatora? Mam na myśli wersję I i MK-II? Czy są one kompatybile? Chodzi mi o to, czy np. Mediator v1.0 zadziała w płycie daughterboard MK-II. Mam wersję 1.0 z mostkiem A3000D wersję tower i zastanawiam się, czy zadziałałby na nowej daughterboard do A3000D w oryginalnej obudowie? Nie zachęcam do specjanych prób ale może ktoś to sprawdzał z ciekawości?
[#2] Re: Czy Mediator v1.0 jest kompatybilny z MK-II?

@Rafał A-3000, post #1

Na pewno karta logiki po upgradzie jest wymienialna między desktopowym (M4000Di) a towerowym daughterboardem (M3/4000T) (sprawdzone :) ). Czy pod tym względem jest różnica między wersjami samej karty logiki - nie wiem. Ale może @Elbox byłby w stanie się wypowiedzieć na ten temat? A może @Elbox za jakieś sensowne pieniądze zrobi Ci upgrade do MK2?
[#3] Re: Czy Mediator v1.0 jest kompatybilny z MK-II?

@Rafał A-3000, post #1

Właśnie, tak jak pisze kolega powyżej - zapytaj TUTAJ.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem