kategoria: A1200
[#1] Classic WB ADVSP vs OS 3.5
Jaka jest różnica w prędkości na kartach Blizzard III, IV systemu OS 3.5 vs CWB ADVSP ?
Czy OS 3.5 w ogóle warto intalować na takiej karcie czy też wymaga 040 / 060 ?
Jakie są zalety / wady OS 3.5 vs CWB ADVSP ? Tak się zastanawiam czy warto się przenosić na OS 3.5 czy zostać przy CWB ADVSP
[#2] Re: Classic WB ADVSP vs OS 3.5

@Art, post #1

Przenosić nie warto, prędkościowo 030/50MHz wystarczy ale ekran 640x256 już nie, ikonki w WB3.5 i 3.9 projektowane są pod kwadratowy piksel więc dobrze to wygląda na Productivity 640x480 lub 640x512 ale bez przeplotu czyli DblPAL lub PAL przez SDFF. A jeszcze lepiej na jakiejś karcie GFX w 800x600 lub większej.


Pozdrawiam
[#3] Re: Classic WB ADVSP vs OS 3.5

@RadoslawF, post #2

Czyli na moim LCD + Indivision Mk2 w HighGFX 1024 x 768 OS 3.5 działałby w ślimaczym tempie.
Nie ma w takim razie sensu.
[#4] Re: Classic WB ADVSP vs OS 3.5

@Art, post #3

Tego nie wiem, nie było indywision jak testowałem bez GFX.
Zrób kopię partycji systemowej w jakimś katalogu na innej partycji, doinstaluj 3.5 lub 3.9 i przetestuj. Jak będzie za wolno to wykasujesz partycję systemową i przekopiujesz na nią stary system. I daj znać czy chodzi to znośnie czy jednak nie bardzo.


Pozdrawiam
[#5] Re: Classic WB ADVSP vs OS 3.5

@RadoslawF, post #4

Czekam na wynik też mam taką konfigurację i jestem ciekaw jak to będzie działać
[#6] Re: Classic WB ADVSP vs OS 3.5

@RadoslawF, post #4

Dobra dzięki za rade OK
[#7] Re: Classic WB ADVSP vs OS 3.5

@Art, post #6

Witam
Ja u siebie mam 3.9 z BB4.0 i nie narzekam, monitor vga 640x480x64/128 kolor na 256 troszke zacina
1200 apollo 040/40 32 mb internet chula dobrze lecz moglo by być lepiej, zresztą zawsze bedzie za wolno
Pozdrawim
P.S jak kolega pisał zainstalujesz sie przekonaszOK
[#8] Re: Classic WB ADVSP vs OS 3.5

@mwb113, post #7

68040 to jednak nie 68030:D
[#9] Re: Classic WB ADVSP vs OS 3.5

@Art, post #1

Ze scan-doublerem i w 16 kolorach da spokojnie radę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem