kategoria: A1200
[#1] A1200 kickstart 3.1 OS 3.9 BB4
Witam
Prosze ladnie niech ktos mi wytlumaczy jaka jest roznica miedzy
kick-iem 3.1 a tym ladowanym w OS 3.9 BB4 (45.57v) -bo nie rozumiem.

1. Moze jest bardziej stabilny, poza tym ze pamieci wcina ??

2. I czy mozna go poprostu usunac z DEVS - jesli nie ma wiekszych zmian miedzy 3.1 a 45.57 ??
[#2] Re: A1200 kickstart 3.1 OS 3.9 BB4

@mwb113, post #1

Widzę że nikt mi nie odpowie.
[#3] Re: A1200 kickstart 3.1 OS 3.9 BB4

@mwb113, post #2

No stary, sobota/niedziela, wszyscy piją/trzeźwieją

http://wiki.classicamiga.com/Kickstart_3.9
[#4] Re: A1200 kickstart 3.1 OS 3.9 BB4

@mwb113, post #1

1. Dla użytkownika właściwie rozbudowanej Amigi pół mega nie powinno stanowić różnicy, jak stanowi nie powinien instalować nic powyżej WB3.1.
2. Oczywiście że można usunąć, kto bogatemu zabroni, co najwyżej system mu nie wstanie po takim ulepszeniu. Ogólnie zasada jest taka że jak czegoś nie chcesz to remujesz go w skryptach lub przesuwasz z WBstartup.


Pozdrawiam
[#5] Re: A1200 kickstart 3.1 OS 3.9 BB4

@RadoslawF, post #4

Ja usunąłem bo patch na 3.9 powodował mi częste niestartowanie Amigi z dysku - pojawiała się dyskietka. Nie zauważyłem żadnych negatywnych skutków.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem