kategoria: A1200
[#1] Podłączenie A1200 do odbiornika.
Witam! Dopiero co nabyłem swoją A1200 i już mam problem Dostałem w pakiecie kabelek RGB - SCART, podłączyłem nim komputer i do plazmy i do LG Flatrona, na każdym z odbiorników obraz się "przemieszcza" lub "trzęsie", nie da się nic na nim zrobić... Co robię źle i czy jest jakiś inny sposób podłączenia (cinch lub antena). Proszę o wyrozumiałość pierwszy raz mam taki sprzęt (15 lat) :D

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2013 20:53:06 przez pokulan
[#2] Re: Podłączenie A1200 do odbiornika.

@pokulan, post #1

Wygląda na uszkodzony kabel, a dokładnie przerwę w sygnale synchronizacji - połączenia pinu 10 we wtyczce od strony amigi z pinem 20 we wtyczce scart. Jeśli masz miernik to sprawdź to połączenie.
[#3] Re: Podłączenie A1200 do odbiornika.

@Maniu, post #2

Dzięki! Faktycznie ten kabelek jest odlutowany jutro zlutuje :D
[#4] Re: Podłączenie A1200 do odbiornika.

@pokulan, post #3

Daj znać, jak poszło. W takich rozwiązaniach podstawowych, to RGB->SCART jest najlepszym rozwiązaniem.
Cinch/antena to dość bolesne jakościowo pomysły

Serdeczności
Des
[#5] Re: Podłączenie A1200 do odbiornika.

@Des, post #4

Dolutowałem i to samo Spróbuje podłączyć sam obraz na żółtym chinchu zobaczymy.
[#6] Re: Podłączenie A1200 do odbiornika.

@pokulan, post #5

Sprawdziłem, wina przejściówki bo na Composite działa obraz i czy to pozwoli mi na podłączenie amigi dozwykłego monitora?
[#7] Re: Podłączenie A1200 do odbiornika.

@pokulan, post #6

To urządzenie działa na odwrót. Możesz PC-ta podłączyć do starego telewizora.
Jaki masz telewizor ?
[#8] Re: Podłączenie A1200 do odbiornika.

@Esio, post #7

TV: Panasonic Viera 42", monitor 1: LG Flatron, moniotor 2: Philips 227EL. Do tego ostatniego chciałbym podłączyć. Na pudełku "tego czegoś" piszę też, że działa w drugą stronę (film na YT też widziałem).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem