kategoria: Programy
[#1] engine forum strawny dla Amigowej przegladarki?
Znacie jakis engine forum PHP, ktory moglby zadzialac na amigowych przegladarkach sprzed naszej ery? Czysty HTML? Bez CSS? Moze byc text-only, prosty, ubogi w funkcje, byleby dalo sie go uzywac z poziomi Amigi.

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2013 07:59:39 przez mccnex
[#2] Re: engine forum strawny dla Amigowej przegladarki?

@mccnex, post #1

Pisząc "z poziomu Amigi" masz zapewne na myśli Amigę z max 040 i AGA?
[#3] Re: engine forum strawny dla Amigowej przegladarki?

@recedent, post #2

Tak, nie chcialbym wchodzic w temat co jest "poziomem Amigi" ale chodzi mi o konfig przedpotopowy, czyli - powiedzmy WB3.x, 040 lub 060 i AGA.

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2013 09:02:40 przez mccnex
[wyróżniony] [#4] Re: engine forum strawny dla Amigowej przegladarki?

@mccnex, post #1

Strona amigans.net ma możliwość działania pod starszymi przeglądarkami, a rozwiązanie to nazywa się Snack!. Niestety nie wiem jak to wygląda od środka. W każdym bądź razie chłopaki na powyższej stronie zintegrowali (prawdopodobnie na poziomie bazy danych) to rozwiązanie z CMSem XOOPS. Wygląda to tak, że w momencie wpisania (bez WWW) amigans.net można wybrać silnik i przeglądać stronę bez CSSa. Sprawdź! ;)

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2013 10:57:14 przez Lokaty
[#5] Re: engine forum strawny dla Amigowej przegladarki?

@Lokaty, post #4

Lokaty, dzieki wielkie za ten pomysl. [moi mocodawcy sa wdzieczni, na nastepnym "wspolnym" party masz u nas piwerko!].

Dzisiaj to przetestuje :)
[#6] Re: engine forum strawny dla Amigowej przegladarki?

@mccnex, post #5

Raduję się, że mogę widzieć te słowa! :)
Jak uzyskasz jakieś rezultaty to smaruj na forum dla potomnych - może w przyszłości ktoś będzie potrzebował podobnego zabiegu. Zresztą sam jestem ciekaw rezultatów! ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem