kategoria: Programy
[#1] Problem z NewIcons 4
Nie wiem, czy ktoś tu zajrzy dziś ale wczoraj dla zabawy i w celach treningowych postawiłem sobie na od zera WB3.1 OK Ze wszystkimi dodatkami i patchami sobie poradziłem, tylko mam problem z NewIcons. Jeśli ktoś pamięta, to podczas instalacji instalator pyta, czy podmienić ikonki katalogów, dysków i czy wrzucić nowe ikonki dla plików systemowych - za każdym razem proponując wybór konkretnego typu ikonki. U mnie to okno wyboru się nie wyświetla i nie wiem dlaczego. Żadnego ikonki nie są zastępowane. Poza tym, NewIcons samo działa. SnoopDos pokazuje, że wszystko jest OK.

Na koniec obrazek ilustrujący to, o czym mówię.

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2013 13:15:19 przez _arti
[#2] Re: Problem z NewIcons 4

@_arti, post #1

Nie widzę, co jest nie tak na obrazku?
[#3] Re: Problem z NewIcons 4

@glichtanski, post #2

Zapostowalem obrazek z ikonkami, zeby kazdy wiedzial o jakie NewIcons chodzi, bo dzis chyba kazdy mowiac "NewIcons" ma na mysli "wersje" icon.library/rodzaj ikony a nie konkretny zestaw piktogramow.
[#4] Re: Problem z NewIcons 4

@_arti, post #3

Może to stary installer? A Workbencha masz z oryginalnych dyskietek? Nie były przegrywane z jakichś ADF-ów? Sam ostatnio instalowałem WB3.1 na WinUAE i na dyskietce chyba Extras brakowało programu ShowConfig i kilku innych.
[#5] Re: Problem z NewIcons 4

@glichtanski, post #4

Problem częściowo rozwiązany - chyba coś jest nie tak w samym BetterWb i nie chodzi tu o Installer. Może jakieś biblioteki. Na gołym 3.1 NewIcons się instalują. Napisałem do autora.
[#6] Re: Problem z NewIcons 4

@_arti, post #5

Instalowałeś NewIcons na BetterWB? ...

To tak, jakbyś pod MOSem zainstalował PowerIcons...

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2013 18:22:53 przez APC74
[#7] Re: Problem z NewIcons 4

@APC74, post #6

Pal licho newicon.library. Chciałem, żeby mi instalator sam ikonki w systemie podmienił ;)
[#8] Re: Problem z NewIcons 4

@_arti, post #7

Potwierdzam, że betterwb i installer newicons coś nie bardzo chcą współpracować. Co prawda instalator zakończył prace pomyślnie, ale miałem problem z podmienionymi ikonami, tzn. raz się wyświetlaly dobrze, a raz same kwadraty. Ja sobie odpuściłem betterwb, bo dziwne rzeczy mi się działy w systemie, nie tylko związane z ikonkami newicons.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem