[#1] Magazyn Amiga - okładkowe płyty CD i artykuły (1997-1998) na cd.textfiles.com
Na tej stronie cd.textfiles.com znalazłem 4 okładkowe płyty CD z Magazynu Amiga (03/1997; 03,04,07/1998) w postaci umożliwiającej przeglądanie zawartości i pobieranie pojedynczych plików. Na tych płytach są także artykuły z tych numerów czasopisma. Myślę, że tym, którzy o tym nie wiedzą lub akurat zapomnieli taka informacja może się przydać. :)

Nie znalazłem osobnego wątku na forum, a kilka znalezionych jakkolwiek powiązanych było na zbyt odrębne tematy, więc tworze nowy. Na przeszukanie forum poświęciłem ok. pół godziny więc myślę, że raczej nie dubluję tematu. W razie czego proszę o kontakt na priv.

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2013 06:01:41 przez CJ Warlock
[#2] Re: Magazyn Amiga - okładkowe płyty CD i artykuły (1997-1998) na cd.textfiles.com

@CJ Warlock, post #1

No ładnie, szacun. OK
[wyróżniony] [#3] Re: Magazyn Amiga - okładkowe płyty CD i artykuły (1997-1998) na cd.textfiles.com

@CJ Warlock, post #1

Jest tego więcej, tu http://cd.textfiles.com/amigaacs/ są coverCD ACS'u.
[#4] Re: Magazyn Amiga - okładkowe płyty CD i artykuły (1997-1998) na cd.textfiles.com

@forge, post #3

OK
[wyróżniony] [#5] Re: Magazyn Amiga - okładkowe płyty CD i artykuły (1997-1998) na cd.textfiles.com

@forge, post #3

Owszem ok, racja
Click here for the main directory.


here


Ostatnia aktualizacja: 29.12.2013 18:43:30 przez TUPCOM
[#6] Re: Magazyn Amiga - okładkowe płyty CD i artykuły (1997-1998) na cd.textfiles.com

@forge, post #3

@ Forge: Zgadza się, jest tego więcej. Tu na forum chciałem utworzyć wątek o jednoznacznym, czytelnym temacie dot. Magazynu Amiga dlatego pominąłem inne. Cieszę się, że dopisałeś bezpośredni link do ACS cover CD's.

@ Tupcom: Też dzięki za dołożenie linka do wątku.

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2013 03:47:56 przez CJ Warlock
[wyróżniony] [#7] Re: Magazyn Amiga - okładkowe płyty CD i artykuły (1997-1998) na cd.textfiles.com

@CJ Warlock, post #6

Na stronie Shoonay z TheCompany są chyba wszelkie CoverDyski (płyty i dyskietki) z Magazynu Amiga, Amiga Computer Studio... link
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem