kategoria: A1200
[#1] Indivision AGA MK2 i BVision
Hej, wymyśliłem sobie taki zestaw, w którym w obudowie tower ma być razem BVision i Indivision AGA MK2 + Ratte MonitorSwitch. No i okazuje się (jak mi zasugerowano), że BVision (a właściwie wtyczka kabla) koliduje z BVision. Jeżeli odepnę kabel od Indi, to oba urządzenia się mieszczą.

Czy ktoś z Was poradził sobie z czymś takim w sposób inny niż lutowanie kabla bezpośrednio do złącza Indivision?
[#2] Re: Indivision AGA MK2 i BVision

@ITU, post #1

Ja mam obydwa w desktopie, jeżeli delikatnie podniesiesz płytkę bvision o jakieś 0,5mm do góry to przy wkładaniu się miną. Nic nie trzeba lutować. Fotki wrzucę jak dam radę dzisiaj.


Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 21:16:06 przez Sosabowski
[#3] Re: Indivision AGA MK2 i BVision

@Sosabowski, post #2



Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 21:19:16 przez Sosabowski
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem