kategoria: A1200
[#1] Pertycja HDF pod 3.1
Czy jest jakiś prościutki sposób zobaczenia plikopartycji HDF po wgraniu jej na dysk amigi jako plik? Zobaczenia jako dysk lub katalog oczywiście?
[#2] Re: Pertycja HDF pod 3.1

@xtro, post #1

niektore partycje udaje sie podmontowac za pomoca pakietu xfs (aminet)
[#3] Re: Pertycja HDF pod 3.1

@Norbert, post #2

Wy tu rozmawiacie o partycjach, a w temacie jest "Pertycja" więc nie wiem, co o tym myśleć :)
[#4] Re: Pertycja HDF pod 3.1

@xtro, post #1

Wypróbuj:

DiskImage

TSGUI
[#5] Re: Pertycja HDF pod 3.1

@Dopuser, post #4

Ok , dzięki - potestuję. Wiecie, chcę stanowisko mojej szafowej A1200 na stałe zrobić jakoś to zmieścić w dość ciasnym M. Niby mam ładnie z Magicznym Workbenchem skonfigurowany stary twardziel, ale w szafce leży IdeCF z kartą 4 GB więc wypadało by wykorzystać. Planuje więc to zrobić, ale nie instalując od nowa lecz chciałbym przenieść dyski aktualnie eksploatowane na UAE na tego kompa. Po prostu skopiować aktualną konfigurację, która mi odpowiada.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem