kategoria: A1200
[#1] Konsola multimedialna TOMS
Jak w temacie, ma ktoś? Wujek google milczy na ten temat, szukam fotek jak to oryginalnie wyglądało, zwłaszcza w środku. Trafiła mi się i chce ją doprowadzić do ładu składuszeroki uśmiech
[#2] Re: Konsola multimedialna TOMS

@bacus10, post #1

Słyszałem tylko o przystawce video/floppy i interfejsie dla klawiatur. Jeśli masz coś innego - czemu jeszcze nie zamieściłeś zdjęć? :)
[#3] Re: Konsola multimedialna TOMS

@teh_KaiN, post #2

Zamieściłaś:), to po pierwsze, po drugie konsola jest tak uwalona syfem, solą, że ją doprowadzam do normalnego stanu wizualnego, jak będzie ok, to dam do graffiti fotkę tego cuda:)
[#4] Re: Konsola multimedialna TOMS

@bacus10, post #3

O, przepraszam najmocniej! :)

Tak czy inaczej, fajnym pomysłem byłoby zrobienie zestawienia zdjęciowego przed/po, od razu widać skalę włożonej pracy.
[#5] Re: Konsola multimedialna TOMS

@teh_KaiN, post #4

przed juz raczej sie nie da, ale po będą jak najbardziej.
[#6] Re: Konsola multimedialna TOMS

@teh_KaiN, post #2

Ja myślę że bacus10 chodziło o konsolę multimedialną pod A600/A1200:

ZDJĘCIE

Recenzja była m. in. w MA:

RECENZJA
[#7] Re: Konsola multimedialna TOMS

@bacus10, post #5

napisz do TOMS.
może poratują Cię dokumentacją lub zdjęciami.
mimo że zmienili branże to myśle , że zależy im na kolejnym zadowolonym kliencie ( klientce ) szeroki uśmiech
[#8] Re: Konsola multimedialna TOMS

@bacus10, post #1

Bardzo rzadkie urządzenie.Koniecznie pokaż co udało się odrestaurować.
[#9] Re: Konsola multimedialna TOMS

@vojo, post #6

To jest ta konsola, choc w moim przypadku brak jest zaślepki i naklejki, szkoda, że nie ma fotek co jest w środku, u m,nie jest tylko płytka ze złączem ide i zasilanie, moja gorsza połówka, zamierza zadoptować elektronike z zewnętrznej stacji dyskietek,na szybko dwie fotki:



Ostatnia aktualizacja: 18.02.2014 11:37:42 przez bacus10
[#10] Re: Konsola multimedialna TOMS

@bacus10, post #9

Oj, widzę, że w trochę kiepskim stanie ta konsolka. Mam konsolę TOMS. Umożliwia ona podłączenie HDD (po lewej), CD-ROM i zewnętrznej stacji dysków (po prawej) do Amigi. Z lewej strony powinien być układ scalony i kabelki do podłączenia taśmy z A600/A1200 oraz zasilania.
[#11] Re: Konsola multimedialna TOMS

@Hexmage960, post #10

mozesz podeslac fotki?
[#12] Re: Konsola multimedialna TOMS

@bacus10, post #11

W tej chwili nie mam czym zrobić fotek. Powinienem mieć sposobność za niecały tydzień.
[#13] Re: Konsola multimedialna TOMS

@Hexmage960, post #12

No właśnie. Szkoda że tych konsol już dzisiaj kupić nigdzie nie można. Nawet używanych. Tak jeszcze powinna być elektronika ala mikser pozwalająca na połączenie wyjścia audio Amigi z wyjściem audio CD-ROMu i scalenie w jeden sygnał.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem