kategoria: A1200
[#1] A1200 + przerobione stacje FDD od PC
Czy te wszystkie stacje FDD na allegro są przerabiane do nie Escom'owych Amig 1200 ?
Pytam bo właśnie kupiłem sobie stację Sony i tak:

W A1200 (logo C= ) z Rom 3.0 chodzi, czyta, zapisuje, gry NDOS wszystkie działają pięknie.

Instaluje w A1200 (Escom, Rom 3.1) a tu prrrrrrr.....PRRRRRR i nic.........nie wykrywa dyskietek, w workbenchu NDOS.

Obie płyty to rewizje 1D4
[#2] Re: A1200 + przerobione stacje FDD od PC

@Art, post #1

Escomowa Amiga zadowoli sie stacja pc bez przerobek.
Trzeba tylko przestawil zworke na ds0

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2014 12:49:12 przez Norbert
[#3] Re: A1200 + przerobione stacje FDD od PC

@Norbert, post #2

W stacjach PC często nie ma zworek. Są punktu lutownicze na płytce stacji, przykład:

(stacja Mitsumi, zielone kóło)
[#4] Re: A1200 + przerobione stacje FDD od PC

@Norbert, post #2

Nie miałem w rękach Escomowej Amigi więc moje pytanie brzmi: jaka stacja dyskietek w takiej Amidze siedzi w oryginale skoro PC-tową można wrzucić bez większych problemów ?
[#5] Re: A1200 + przerobione stacje FDD od PC

@Esio, post #4

Na pewno kilka modeli Panasonic, część można przerobić na gęste.
[#6] Re: A1200 + przerobione stacje FDD od PC

@Art, post #1

Nie kombinuj na stacji tylko dolutuj jeden kabelek na płycie amigi i każda stacja ruszy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem