kategoria: CDTV
[#1] wycena commodore cdtv
witam moze ktos wycenic ile bym dostal za commodre cdtv?
posiadam tak:
komputer
stacje fdd
pilot/pad
myszke
kable,instrukcje,pare gier na fdd
jedynie czego nieposiadam to cd caddy poniewa niewiem gdzie to kupic
[#2] Re: wycena commodore cdtv

@rdkhot, post #1

Wystaw na allegro od 1 pln to zobaczysz...
[#3] Re: wycena commodore cdtv

@twardy, post #2

wycena sprzetu to nie wystawienie na allegro , nieposiadam allegro
[#4] Re: wycena commodore cdtv

@rdkhot, post #1

Stary złom nie wart złamanego grosza. Utylizuj, albo poszukaj kolekcjonera onanisty. Może wyrwiesz parę stówek jak usuniesz grzyba.
[#5] Re: wycena commodore cdtv

@rdkhot, post #1

420zł
[#6] Re: wycena commodore cdtv

@rdkhot, post #1

Zależy od stanu wizualnego, ale i tak w granicach 400-450zł.
Pozdrawiam
[#7] Re: wycena commodore cdtv

@rdkhot, post #3

Nie musisz od razu kupować serwisu Allegro wystarczy założyć konto
[#8] Re: wycena commodore cdtv

@rdkhot, post #1

dam 200
[#9] Re: wycena commodore cdtv

@rdkhot, post #1

Nie napisałeś czy posiadasz klawiaturę.

ja za set Amiga + stacja + klawiatura + mysz + pilot + 2x caddy w Sierpniu 2012 zapłaciłem (wylicytowałem) 120 pln .. nie wiem skąd obecnie takie chore ceny. CDTV nie jest aż taką rzadkością rynkową żeby takie ceny osiągała.
[#10] Re: wycena commodore cdtv

@ExciterELB, post #9

W 2010r. za zadbaną w wakacje pewnie za 150pln by się kupiło. W wakacje przeważnie ceny retro są niższe, za to w zimę za zadbaną (nie porysowaną, ładnym stanie, ze wszystkimi klawiszami) 400-600pln, na zachodzie w zimę taki zestaw koło 1000pln. Amiga CDTV była w PL dość popularna, ale za granicą obecnie jest jedną z bardziej kultowych/poszukiwanych, dzięki jej designowi, można wrzucić pod TV i wygląda świetnie. Dlatego moja CDTV czeka na lepsze czasy i miejsce, żeby kiedyś zawitać na stolik pod TV. Kontroler SCSI już mam, kiedyś tylko trzeba będzie kupić turbo do niej i można ciąć w stare tytuły i oglądać fajne demka OCS/ECS.
[#11] Re: wycena commodore cdtv

@rdkhot, post #1

351,20


Ostatnia aktualizacja: 19.05.2014 15:34:32 przez Dorian3d
[#12] Re: wycena commodore cdtv

@Dorian3d, post #11

Skąd taka cena jak już to 299,99 zł a ta reszta to chyba koszt opakowania i wysyłki
[#13] Re: wycena commodore cdtv

@Ender, post #12

wiesz nie można wycenić amigi jak się jej nie widzi
[#14] Re: wycena commodore cdtv

@Dorian3d, post #13

Wiecie co, ja odnoszę wrażenie, że PPA staje się bramą wyjściową dla wszelakiej maści handlarzy i przypałowców, którzy pod pretekstem "odkurzyłem swoją starą Ami..." szukają taniej perspektywy do skompletowania sprzętu i potem hejaaa allecośtam i insze.
Nie, nie bronię nikomu zadawać pytań, otrzymywać odpowiedzi etc... ale ostatnio widać, że to jest szansa dla co niektórych "okazjonalnych amigowców" gdzie coś "letko" nie domaga, by sobie portfele nabijać i napędzać chore ceny sprzętu i osprzętu do naszych kochanych sprzętów...
Ja jestem na NIE :>

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2014 22:23:14 przez Tom Rain
[#15] Re: wycena commodore cdtv

@Tom Rain, post #14

A mi to nie przeszkadza sam sprzedałem kilka Amig, ale wycena mnie nie interesuje wystawiam zawsze od 10 a za ile sprzeda się to zależy od licytujących
[#16] Re: wycena commodore cdtv

@rdkhot, post #1

Sa rzeczy wazniejsze, niz pieniądze.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem