kategorie: A600, Programy
[#1] MUI i Nlist
Mam problem z biblioteką MUI Nlist. Gdy uruchamiam preferencje MUI i chce skonfigurować wygląd NListView okno MUI mi znika. Siedzi dalej w pamięci, mogę je wyrzucić przy pomocy Exchange. Tak samo dzieje się gdy program wykorzystujący MUI chce użyć NListView, okno programu znika, np. preferencje IBrowse. Spotkał się ktoś z czymś takim
Mój konfig to AOS 3.1, ACA620.
[#2] Re: MUI i Nlist

@QkiZ, post #1

Tak, ja się spotkałem. Zainstaluj starsze NListView.
[#3] Re: MUI i Nlist

@_arti, post #2

Zainstalowałem klika starszych NListView i dalej to samo. Jakąś konkretną wersję instalowałeś? Co lepsze na UAE pod Amikitem wszystko chodzi ładnie, z najnowszą wersją biblioteki z SourceForge.
[#4] Re: MUI i Nlist

@QkiZ, post #3

A masz iBrowse po polsku?
[#5] Re: MUI i Nlist

@_arti, post #4

Tak.
[#6] Re: MUI i Nlist

@QkiZ, post #5

Zmień na angielski i pójdzie ;)
[#7] Re: MUI i Nlist

@_arti, post #6

No sprawdzę, ale to przyczyną jest NListView, a nie sam IBrowse. Wywale lokalizacje do NListView i sprawdzę.
[#8] Re: MUI i Nlist

@QkiZ, post #7

Nie, wywal lokalizację do iBrowse.
[#9] Re: MUI i Nlist

@_arti, post #8

Wywaliłem lokalizację do IBrowse i rzeczywiście pomogło. Ale na konfiga NListView nie pomaga usunięcie lokalizacji. Dalej okno MUI znika.
[#10] Re: MUI i Nlist

@QkiZ, post #9

Na jedno pomogło, na inne nie. Dalej nie mogę skonfigurować sieci. Ale przeniosłem konfig na pieca, uruchomiłem E-UAE i tam pod OS3.9 skonfigurowałem i wrzuciłem konfig na A600.
[#11] Re: MUI i Nlist

@QkiZ, post #10

Coś jest nie tak na lini MUI - NListView - locale - Kick 2.x. Nigdy nie mogłem dojść, dlaczego. Po prostu postawiłem system po angielsku ;)


Ostatnia aktualizacja: 19.06.2014 09:25:34 przez _arti
[#12] Re: MUI i Nlist

@_arti, post #11

Mam Kick 3.1, bo taki jest wymagany przez NList. Próbowałem usuwać lokalizację NList, ale nie pomaga. Spróbuje jeszcze zbadać sprawę SnoopDos'em.
[#13] Re: MUI i Nlist

@QkiZ, post #12

Hm, to może chodzi o procesor?
[#14] Re: MUI i Nlist

@_arti, post #13

O, sprawdzę to na emulatorze.
[#15] Re: MUI i Nlist

@QkiZ, post #14

To jednak nie CPU. Bardziej bym podejrzewał że chodzi o AGAtę.
[#16] Re: MUI i Nlist

@QkiZ, post #15

Hmm, to by było dziwne.
[#17] Re: MUI i Nlist

@_arti, post #16

No dziwne. Później sprawdzę na emulatorze z AGA czy się uruchomi poprawnie.
[#18] Re: MUI i Nlist

@QkiZ, post #17

Znalazłem rozwiązanie do NList na Ami. Okazuje się że NList potrzebuje większego ekranu. Gdy miałem tylko 640x256 okno się nie mieściło i MUI znikało. Gdy zwiększyłem sobie na 640x512 wszystko zaczeło działać.
[wyróżniony] [#19] Re: MUI i Nlist

@QkiZ, post #17

Znalazłem rozwiązanie do NList na Ami. Okazuje się że NList potrzebuje większego ekranu. Gdy miałem tylko 640x256 okno się nie mieściło i MUI znikało. Gdy zwiększyłem sobie na 640x512 wszystko zaczeło działać.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem