kategoria: CD32
[#1] Promodul + GOTEK Floppy
A więc zakupiłem ja sobie słynne GOTEK i okazuje się że wielcy z ELSAT'u postanowili w Promodul zrobić flopa z PC IBM :)
I cały zakup psu w D .
Pomysł 1 . użycie GOTEK jako stacji zew. i tu proszę o pomoc jakiś schemat może dam rade sam to ogarnąć lub kupie od kogoś . Co o tym myślicie ?
Pomysł 2 . Może ktoś popełnił konwerter stacji z AMIGA do PC :)

Proszę o pomoc wekend za pasem

Jak jest ktoś z pomorskiego kto by mi sprzedał taką stacje to biorę lub inny dobroczyńca który by mi nagrał dysk z syfem do instalacji dysku HD w Amiga cd32

Help me qurwa
[#2] Re: Promodul + GOTEK Floppy

@seba666, post #1

jakie są objawy "niedziałania"

próbowałeś DISKCHANGE DF0: ?
[#3] Re: Promodul + GOTEK Floppy

@Norbert, post #2

Tak odziwo jak przestawi sie zwore na DF1 a na GOTEK na S1 to raz na 100 podejsc zaladuje się program
[#4] Re: Promodul + GOTEK Floppy

@seba666, post #1

http://www.ianstedman.co.uk/Amiga/designs/Floppy_Adaptor_V2/floppy_adaptor_v2.html
tu masz schemat (na dole strony) jak podłączyć amigową stacje do złącza external floppy,
wewnątrz promodule jest zworka JP12 (obok złacza floppy) która określa jak jest widziana zewnetrza stacja dysków, czy jako df1 czy df0
[#5] Re: Promodul + GOTEK Floppy

@seba666, post #1

Kiedyś w MA był artek jak podpiąć stację dyskietek pod CD32 bez interfejsu, nie da się tak tego wynalazku podpiąć?
[#6] Re: Promodul + GOTEK Floppy

@seba666, post #3

A co pokazuje bootmenu w zaleznosci od tego jak przestawisz zworki ?
Co sie dzieje jak wybierzesz z bootmenu start bez s-s ?
[#7] Re: Promodul + GOTEK Floppy

@Norbert, post #6

Nie ma tematu Promodul obsługuje tylko stacje PC IBM . Jedyne rozwiązanie to stacja zewnętrzna .
Więcej tu nie wymyślimy Dziękuje za pomoc
[#8] Re: Promodul + GOTEK Floppy

@seba666, post #7

mozesz napisac to robiles, aby dopasowac gotek to promodule ?
[#9] Re: Promodul + GOTEK Floppy

@Norbert, post #8

A wiec problem rozwiązałem używając własnoręcznie zlutowanego interfejsu stacji zew. AmiExtFDD 1.01
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem