kategoria: Minimig
[#1] Delitracker II i SB.128 (Mediator).
Czy ktoś wie jak ustawić preferencje programu by działał AHI-NotePlayer? Chcę sobie spróbować posłuchać muzyki przez SB128 zamiast z Pauli. Mam taki odtwarzacz w DeliPlayers ale SnoopDos wyrzuca mi przy tym pliku błąd. Kiedyś miałem w playerach Delitrackera do wyboru AHI-NotePlayer ale przy jego wyborze i przełączeniu na SB128 się wieszał. Teraz zniknął i nijak nie mogę tego odtwarzacza dodać.
Delitracker II v. 2.32; AHI v. 4.180; SB.128 v.4.2; AHI-NotePlayer 1.8 (genie).
Radeon 9250 działa, RTL3139 działa, a z muzyczną wciąż mam jakiś problem.
[#2] Re: Delitracker II i SB.128 (Mediator).

@Rafał A-3000, post #1

Ja uzywam Delitrackera z SB128. Mam jednak klika uwag:
1. masz za stara wersje AHI, minimum to chyba 6.0, zobacz na plycie MMCD
2. odtwarzanie modulow przez SB128 to porazka do kwadratu - odrazdzam. Ne wiedziec czemu jesli ustawi sie AHI-Noteplayer na SB128, odtwarzanie modulow nie trzymaja rytmu. W trybach AHI z Paula tego problemu nie ma.
3. Odtwarzac MP2/3 mozna bez problemu
[#3] Re: Delitracker II i SB.128 (Mediator).

@Phibrizzo, post #2

Dokładnie, nic dodać nic ująć- podpisuję się pod tym każdą z kończyn

Zastanawiam się czy zmiana karty muzycznej na coś opartego na ForteMedia 801 zmieniła by coś w kwestii trzymania tempa odtwarzania modów.

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2014 10:26:12 przez BULI
[#4] Re: Delitracker II i SB.128 (Mediator).

@Phibrizzo, post #2

Na 030 z MP3 może być trudno, tylko jak to skierować na karte muzyczną zamiast Pauli?
[#5] Re: Delitracker II i SB.128 (Mediator).

@Rafał A-3000, post #4

W opcjach playera do MP2/3 jest mozliwosc wybrania AHI. Nie trzeba kozystac z AHI-Noteplayera.
[#6] Re: Delitracker II i SB.128 (Mediator).

@Phibrizzo, post #5

Aż mi głupio pytać ale nie znam tego programu, a do kart muzycznych na PCI jest podobno najlepszy. Który z playerów odtwarza mp3? Nie widzę odtwarzacza o takiej nazwie. Nie ma go także wśród tych, które wyciąłem ze względu na błędy wykryte przez SnoopDos. Zmieniłem AHI na v 5.6. Miałem starszą wersje bo próbowałem odpalić AHI na programie HippoPlayer (bez rezultatu). Nie wiem co się stało, bo wcześniej miałem AHI-NotePlayer, a teraz go nie ma. Ten z aminetu się nie dodaje. Chyba, że zaczął się gryźć się ze starszą wersją AHI, którą zainstalowałem do HippoPlayera.
[#7] Re: Delitracker II i SB.128 (Mediator).

@Rafał A-3000, post #6

Do mp3 z AHI to masz AmiAMP (doś mocno zżera zasoby), Amplifier (też oskurkowany jak AmiAMP, ale troszeczkę lżejszy, jest składnikiem OS3.9 katalog Utilities), SongPlayer itp.
Ważne jaką masz bibliotekę mpega.library (pod swój procek) i najszybciej będzie pod AHI 4.18.
Oczywiście przy twojej 030 nie licz na cud i przygotuj się na odtwarzanie mp3 w mono.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem