kategorie: A1200, A2000/A3000, A4000, A500, A600, CD32, CDTV, Minimig, NatAmi, Programy
[#1] Miniaturki obrazków
Mam następujące pytanie:
Czy ktoś z Was zetknął się z programem do robienia miniaturek obrazków w danym katalogu i robienie miniaturek w postaci ikonek NewIcons
Ewentualnie program, który pozwala podejrzeć obrazki w katalogu w jak w menadżerze plików.
[#2] Re: Miniaturki obrazków

@QkiZ, post #1

PhotoAlbum radził sobie z takimi sprawami o ile dobrze pamiętam. PicShow miał w pakiecie załączony program do minatur, była także MUIowa przeglądarka, bardzo fajna, ale teraz nazwy nie pamiętam - jak znajdę to podam.

Znalazłem jeszcze tą pchełkę - image2icon.

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2014 11:04:58 przez Lokaty
[#3] Re: Miniaturki obrazków

@Lokaty, post #2

Znaleziony - PhotoFolio, wg mnie jeden z najlepszych, jednak nie miałem nigdy pełnej wersji. Na sieci jednak można coś znaleźć... ;)
[#4] Re: Miniaturki obrazków

@QkiZ, post #1

Ewentualnie program, który pozwala podejrzeć obrazki w katalogu w jak w menadżerze plików.

A ja pamiętam program Collector, służący do katalogowania obrazów:

http://aminet.net/package/gfx/misc/Collector

Ma sporo możliwości, w tym właśnie indeksowanie w postaci miniatur.
Mam go na twardym dysku, ale dawno nie używałem.
[#5] Re: Miniaturki obrazków

@Lokaty, post #2

Image2icon daje rade. W zupełności starcza :D Dzięki
[#6] Re: Miniaturki obrazków

@QkiZ, post #1

Podepnę się pod temat, żeby nowego nie zakładać. Collectora i PicShow znam. A którym programem, zapisać takie miniatury do jednego dużego obrazka, żeby też robił podpisy pod nimi?
[#7] Re: Miniaturki obrazków

@don_rafito, post #6

Dobra nieważne. PicShow zapisauje
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem