kategoria: Programy
[#1] Jak przenosić pliki z dysku na dyskietki
Witam!
Czy ktoś może mi napisać komendy do przenoszenia plików adf, dms z dysku, który mam podpięty do Amigi?Chcę zainstalować sobie WB 3.0 na karcie CF na Amidze 1200. Na necie znalazłem WB 3.0 z rozszerzeniem .dms i .adf. Przy pomocy karty CF przeniosłem pliki na Amigę 600 z kartą CF jako dysk, na której mam WB 2.0 i teraz chcę przenieść te obrazy na dyskietki by można było zainstalować na karcie CF w Amidze 1200 system. Chodzi mi o komendy do przeniesienia z twardziela na dyskietkę. Kiedyś miałem na kartce komendę do przenoszenia plików .dms, ale gdzieś posiałem kartkę i nie pamiętam komendy do przeniesienia. Proszę o pomoc. Pozdrawiam Doktor
[#2] Re: Jak przenosić pliki z dysku na dyskietki

@doktor666, post #1

komendy? sa do tego programy nawet z gui. poszukaj na aminecie.
[#3] Re: Jak przenosić pliki z dysku na dyskietki

@doktor666, post #1

przede wszystkim musisz mieć zainstalowany dms - np dms111.run z aminetu. Co do gui jak kolega wspomniał - jest tego pełno - osobiście polecam TSGUI bo obsługuje też adf-y
[#4] Re: Jak przenosić pliki z dysku na dyskietki

@doktor666, post #1

Zrób wszystko na PC pod WinUAE, potem podepnij gotową karte CF do Amigi.
[#5] Re: Jak przenosić pliki z dysku na dyskietki

@doktor666, post #1

Ja na Amigę proponuję akurat do plików DMS program DMSWB. jest świetny. I niem większość plików DMS zostało stworzonych. O to link: DMSWB

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2014 10:42:56 przez gilban
[#6] Re: Jak przenosić pliki z dysku na dyskietki

@gilban, post #5

dobry program i jest wersja 3.0
[#7] Re: Jak przenosić pliki z dysku na dyskietki

@doktor666, post #1

Wielkie dzięki za podpowiedź. Teraz już poradzę sobie. Jeszcze raz dziękuję i temat do zamknięcia. Pozdrawiam Doktorszeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem