kategoria: Programy
[#1] WBClassic3.9
Witam

Panowie jak pozbyć się z powyższego systemu w prefsach screenmode CGX?
Zawsze wyświetlają się nazwy trybów z tym dopiskiem np. CGXPAL Lowres.
Usuwałem tryby z devs potem kopiowałem z storage i dalej to samo.
Najpierw były jaja z Fblitem i system nie chciał ruszyć ale wykasowałem prefsy i wstał.
Teraz zaś Final Writer kaszani system bo przy próbie załączenia ekranu jest reset i wydaje mi się, że może to być winą tych dziwnych trybów.
[wyróżniony] [#2] Re: WBClassic3.9

@Sosabowski, post #1

W ustawieniach jest patch CGX-AGA. Trzeba go wyłączyć.
[#3] Re: WBClassic3.9

@_arti, post #2

Arti napisz jak debilowi ścieżkę dostępu bo ja oślepłem.
[wyróżniony] [#4] Re: WBClassic3.9

@Sosabowski, post #3

Wydaje mi się, że powinieneś tego szukać w "Startup-Sequene".
[#5] Re: WBClassic3.9

@dolek, post #4

Odznaczyłem cyberbugfixa w s-s i zniknęły dziwne nazwy. Było to jak się domyslałem przyczyną nieuruchamiania FinalWritera. Teraz się uruchamia i działa.
[#6] Re: WBClassic3.9

@dolek, post #4

Wydaje mi się, że jest to zły pomysł W menu masz ustawienia a tam coś takiego jak "Components" - tam disablujesz sobie odpowiednie łatki i patche.

@Sosabowski Ja wiem, że to niekoszernie NIE grzebać w S-S ale lepiej wyłącz tę łatkę w ustawieniach. Grzebanie w S-S ClassicWb to prosta droga do wywrotki.



Ostatnia aktualizacja: 29.10.2014 12:00:33 przez _arti
[#7] Re: WBClassic3.9

@_arti, post #6

Ok zmieniłem. Jeszcze jakby ktoś był tak uprzejmy i napisał lub przesłał fblit.cfg to będę wdzięczny bo po wykasowaniu prefsów mam tylko 1177kb chipu wolnego.

Ok. Sam się uporałem, teraz jest 1555kb. Chyba że ma ktoś więcej to niech pisze.

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2014 12:06:10 przez Sosabowski
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem