kategoria: Programy
[#1] AmigaAMP i internal spectrum analyzer.
Witam wszystkich

Panowie walczę z AmigaAMP i coś nie wychodzi. System WBClassic3.1 AmigaAMP pracuje pod masplayerem i nie mogę załączyć tego analizera w okienku playera. Już chyba opcje wszystkie załączałem, w dokumentacji pisze że chodzi pod os3.1.

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2014 11:27:51 przez Sosabowski
[#2] Re: AmigaAMP i internal spectrum analyzer.

@Sosabowski, post #1

FPU jest w tym konfigu ?
[#3] Re: AmigaAMP i internal spectrum analyzer.

@Sosabowski, post #1

A czy nie jest czasem tak, że analizator działa tylko jeśli dekodowanie strumienia MP3 odbywa się na Amidze?

Tu de facto wysyłasz skompresowany strumień do zewnętrznego urządzenia, więc skąd analizator miałby wiedzieć co wyświetlać?

Chyba, że działa to na jakiejś innej magicznej zasadzie

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2014 11:41:58 przez strim_
[#4] Re: AmigaAMP i internal spectrum analyzer.

@strim_, post #3

Chyba jeszcze śpię Strim, no to akurat byłoby logiczne.
Sprawdziłem i tak właśnie jest , analizer tylko w trybie 68k.

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2014 12:43:35 przez Sosabowski
[#5] Re: AmigaAMP i internal spectrum analyzer.

@Sosabowski, post #1

Wszystkie wizualizacje w AmigaAMP i AMPLIFterze nie współpracują z hardwarowymi playerami typu MASpayer, Delfina itp. (tylko wewnętrzne ENGINy lub mpega.library).

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2014 09:44:42 przez BULI
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem