kategorie: A1200, A2000/A3000, A500, A600
[#1] Mini TV Medion z Aldiego do Amigi 600?
Planuję podłączyć A600 w drugim pokoju jako źródło dźwięku do słuchania modułów. Z braku miejsca oraz braku potrzeby specjalnie wyrafinowanego obrazu chciałbym podłączyć ją do jak najmniejszego TV. Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/samochodowy-odbiornik-tv-monitor-lcd10-1-usb-hdmi-i4956298552.html

Czy ten TV wyświetli obraz z Amigi po scart lub/i chinch?
[#2] Re: Mini TV Medion z Aldiego do Amigi 600?

@conrdd, post #1

Nie powinieneś mieć problemu po cinch jak i/lub scart.
[#3] Re: Mini TV Medion z Aldiego do Amigi 600?

@conrdd, post #1

Ilość złącz robi wrażenie. Daj znać jak kupisz w jakim stanie otrzymałeś i... jaki jest zasilacz.
Sam jakieś 2 lata temu kupiłem za 129zł 10-calowca lcd 4:3
Wszystko super tyle, że zasilacz jest wielkości tego od A500 i w dodatku cięższy !!!
[#4] Re: Mini TV Medion z Aldiego do Amigi 600?

@movin, post #3

Dostałem i wrażenia:

1. Po pierwsze to Tevion :)
2. Podłączyłem A600 do tego TV po Scart przewodem 4m (takie miałem). Obraz jest, dźwięk jest.
3. Wrażenia z użytkowania: lekkie prążkowanie na Workbenchu, a podczas odgrywania kilku dem u góry ekranu występowały niewielkie zakłócenia. Kolory wyprane, poziom czerni - bardzo słaby - zamiast czarnego jest szary. Dźwięk jak na taka zabawkę nawet niezły - TV w opcjach ma prosty equalizer :) Szkoda tylko że nie znalazłem podobnych głębokich ustawień do obrazu - ale pewnie matryca jest z tych najtańszych.
4. Złącz rzeczywiście mnóstwo.
5. Podsumowując: do moich celów zakup w sam raz. Czyli głównie workbench/playery modułów oraz TV serwisowy do szybkiego podłączania Atari lub innych Amig.
[#5] Re: Mini TV Medion z Aldiego do Amigi 600?

@conrdd, post #4

Mam identyczny. Używam od dłuższego czasu do Amigi i innych retro konsol, głównie na wyjazdach bo jest poręczny (można wrzucić bez problemu do plecaka). Obraz jest jak na moje wymagania wystarczający, nie jestem pod tym względem wymagający - ma się dobrze grać i puszczać moduły :)

Także polecam :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem