kategoria: A600
[#61] Re: Kickstart na 29F800 programowanie

@harrik, post #60

Skorzystam z istniejącego tematu. Przełącznik kickstartów z Amigakit (poprzez Ctrl+A+A) odmówił posłuszeństwa w A600. Nie ładuje romu 1.3, który jest sprawny i działa jako singiel zainstalowany w Amidze. Ale do rzeczy. Przypomniałem sobie, że od poprzedniego właściciela otrzymałem w pakiecie też taką kość, po demontażu:



Elektronika to nie moja bajka, ale kabelki podlutuję. Jak mogę szybko sprawdzić czy wogóle jest sprawny ? Problem w tym że google zwraca wiele różnych rozwiązań i nie wiem które jest odpowiednie dla tego egzemplarza.
[#62] Re: Kickstart na 29F800 programowanie

@awdochin, post #61

Podłączasz ten kabelek do masy albo 5V i włączasz Amigę.
[#63] Re: Kickstart na 29F800 programowanie

@sanjyuubi, post #62

Dzięki. Niestety czarny ekran. Zero reakcji.
Padnięty / rozprogramowany ?
[#64] Re: Kickstart na 29F800 programowanie

@awdochin, post #63

To można generalnie sprawdzić tylko w programatorze (to jest 29F800?). Grzał się?
[#65] Re: Kickstart na 29F800 programowanie

@sanjyuubi, post #64

Dzięki za odpowiedź. Nie wiem czy się grzał, nie pomyślałem by sprawdzić.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem