kategoria: CDTV
[#1] Jaja z CDTV
Hej! Kumpel ostatnio dał mi CDTV. W ładnym stanie, niestety brakuje dwóch przycisków na przednim panelu. W środku przełącznik kickstart 1.3/3.0, oraz 2 MB Fast Ram Elboxu i przejściówka na joysticki. Do tego pare płyt, klawira i stacja.

Amiga jest generalnie sprawna, cd czyta, stacja nie, mimo czyszczenia (ale to nie problem). Problemy jakie występują są następujące:

W większości przypadków nie działa klawiatura - tzn po uruchomieniu miga dioda na caps locku i klawisze nie reagują - czytałem że jest to sygnalizacja jakiegoś błędu ... dwa razy na około 10 uruchomień klawiatura zadziałała(więc jest sprawna), odpaliłem system z płyty CDPD, odpaliłem sysinfo... niestety po przełączeniu na kickstart 1.3 znowu przestała działać, nawet po wyłączeniu kompa i powrocie do poprzednich ustawień. Możliwe, że to jakieś zwarcie ?

Drugi problem jest z adapterem joya. Jest to skrzynka z dwoma standardowymi gniazdami joya, oraz okrągłym portem mouse, takim jak z tyłu CDTV. Problem polega na tym, że standardowa mysz po podłączeniu do adaptera nie działa. A może tak ma być ? Może działa tylko mysz dedykowana CDTV z okrągłą wtyczką ?
[#2] Re: Jaja z CDTV

@twardy, post #1

Na jednej z płyt też miałem taki problem z klawiaturą. Nie doszedłem do tego co było przyczyną. Wymieniłem wszystkie układy, problem został, wymieniłem płytę, problemu nie maszeroki uśmiech
Co do adaptera, u mnie wszystko działa.
[#3] Re: Jaja z CDTV

@_Skiba, post #2

Polecam użytkownika Bacus. U mnie problem może nie był identyczny, ale bardzo podobny. Po naprawie rękami Daniela wszystko hula.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem