kategorie: A1200, A2000/A3000, A4000, A500, A600, CD32, CDTV
[#1] Nowe dyskietki DD
Witam, otrzymałem właśnie maila od Hyperionu a pro po nowej partii OS4.1FE, w którym znalazła się również informacja o możliwości zamówienia dyskietek DD - nowych, nieużywanych, które zostały by wyprodukowane na zamówienie. Koszt jednej dyskietki wyniósł by około 5,50 PLN. Czy ktoś byłby zainteresowany zakupem takich dyskietek (są to takie dyskietki jak dostarczane z OS4.1FE Classic) i w jakiej ilości?

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2015 18:12:01 przez recedent
[#2] Re: Nowe dyskieski DD

@ITU, post #1

Mam dostęp "od ręki" do sporej ilości (ponad 400szt) nowych, zafoliowanych dyskietek DD firmy Sony za 5 zł za sztukę, więc trochę taniej.
I z tego co wiem to nikt nie jest raczej zainteresowany dyskietkami w tej cenie.
Zdaje się, że ludzie wolą kupić stare, padające jak muchy noname za złotówkę od sztuki niż wydać 5zł za nówkę.
[#3] Re: Nowe dyskieski DD

@lekarz_med, post #2

Albo Goteka w cenie 20 dyskietek.
[#4] Re: Nowe dyskieski DD

@lekarz_med, post #2

Nowe dyskietki DD, ktore zostana dopiero wyprodukowane na zamowienie to nie to samo co twoje nowe, zafoliowane dyskietki DD, wyprodukowane 20 lat temu, ktore wiele z nich od samego lezenia juz maja bad sectory, wiec nie ma co porownywac.

Tak czy owak 5.50 zl za sztuke to troche drogo zeby wziasc wieksza ilosc, ale chetni na pewno sie znajda.
[#5] Re: Nowe dyskieski DD

@sordan, post #4

Ale można również kupić tu i tam dyskietki HD jeszcze firm: Verbatim czy Emtec. Nie są takie złe i po zaklejeniu dziurki dobrze robią za DD. A w oryginalnej stacji od Amigi nawet zaklejać nie trzeba. Oczywiście jak ktoś no-name HD kupuje to padają tak jak i te No-name DD.
[#6] Re: Nowe dyskietki DD

@ITU, post #1

A ja bym tam ze 20 stuk kupuł nowiutkich.
[#7] Re: Nowe dyskieski DD

@gilban, post #5

Ja kilka razy zakupiłem TDK i Verbatimy z tego ogłoszenia:
http://olx.pl/oferta/dyskietki-dyskietka-1-44mb-mf-2hd-nowe-nieotwierane-opakowanie-tdk-CID99-ID8gMKw.html

Polecam, wszystkie sprawne, nowe, pudełka zafoliowane, przesyłka dobrze zapakowana.

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2015 22:13:59 przez Davka
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem