kategoria: CD32
[#1] Docisk płytki cd?
Jak fachowo nazywa się to kółko na którym kładziemy płytkę cd i czy idzie tą część kupić?
Próbuje przy szukaniu rożnych nazw ale bez rezultatu
link

Można temat skasować właśnie znalazłem że nazywa się talerzyk.

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2015 20:40:38 przez zorkadar
[#2] Re: Docisk płytki cd?

@zorkadar, post #1


teraz pytanie czy taki będzie pasował do CD32 ?



Ostatnia aktualizacja: 25.03.2015 21:20:00 przez zorkadar
[#3] Re: Docisk płytki cd?

@zorkadar, post #2

Powiem tak na moje oko to chyba nie bedzie pasować w CD32 to docisk płyty jest od góry jak w odtwarzaczach CD, a to co pokazałeś w post2 to raczej jak z jakiegoś lapka - to trzyma płytę.

Ale mogę się mylić - moje przemyślenia

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2015 21:36:12 przez mwb113
[#4] Re: Docisk płytki cd?

@zorkadar, post #2

Ja nie wiem. Musisz sprawdzić. Pamiętam, że CD32 miało budowę taką jak wiele napędów w przenośnych radiomagnetofonach z CD. Czyli płyta była dociskana przez taki pierścień znajdujący się w pokrywie napędu.
[#5] Re: Docisk płytki cd?

@gilban, post #4

Potrzebuje talerzyk górna część jest, ten co podałem chyba faktycznie nie będzie pasował.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem