kategoria: Sklepy
[#1] Jak założyć konto na AmiBay.
Mógł by mi Ktoś opisać krok po kroku bo sobie nie radze. Zaznaczę że nie che robić wałków na Ami-owcah bo w zupełności mnie to nie bawi. Tzn. chciałbym głownie używać tego konta do kupowania na AmiBay-u, i czytania topików.

Jeśli jest tak możliwość konto może mieć jakieś limity na sprzedaż, tzn. żeby się nie dało z niego nic sprzedawać. Tylko kupować.

Czy ktoś jest w stanie udzielić mi jakiś wskazówek.
[#2] Re: Jak założyć konto na AmiBay.

@amizet, post #1

Nie działa rejestracja ? http://www.amibay.com/register.php
[#3] Re: Jak założyć konto na AmiBay.

@Fenio, post #2

Nie działa, jak by działa to bym nie zakładał tego tematu.

Na Amibay mam nie dokończoną rejestracje. Bo? właśnie.

Wczoraj napisałem wiadomość już drugą do WebMaster i nic. Pierwszą napisałem jakiś rok temu.
[#4] Re: Jak założyć konto na AmiBay.

@amizet, post #3

dziwne.
właśnie dla sprawdzenia się zarejestrowałem i zajęło mi to może minutę razem z odebraniem linka aktywacyjnego.
[#5] Re: Jak założyć konto na AmiBay.

@amizet, post #1

Polecam OK

[#6] Re: Jak założyć konto na AmiBay.

@amizet, post #1

Dzięki o wielki pokłony pokłony WebMaster-rze że moje prośby zostały wysłuchane ThanksOK
[#7] Re: Jak założyć konto na AmiBay.

@amizet, post #3

Może wiadomość z linkiem aktywacyjnym wylądowała w spamie?
Przynajmniej u mnie tak było.

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2015 18:45:56 przez _Skiba
[#8] Re: Jak założyć konto na AmiBay.

@_Skiba, post #7

Ale już mam konto, wszystko jest już OKok, racja

Teraz tylko muszę skompletować Eurosy /$$/


I teraz jak sobie coś oblukam, że tak powiem o trzeciej w nocy. To sobie kupię. Czasami widziałem jakieś fajne rzeczy, ale nie mogłem sobie tego kupić bo nie miałem konta. Teraz się to zmieniło bo je mam Czyli jakiś Progres jest.

Zawszę chciałem być Łowcą Okazji
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem