kategoria: A2000/A3000
[#1] Zagadka, ile to warte i co to jest /A2000/
ciekawi mnie ile to jest warte i co dokładnie jest w środku, doszedłem do tego że jest tam genlock bo jest napis commodore i naklejka :P

Aukcja
[#2] Re: Zagadka, ile to warte i co to jest /A2000/

@QUAD, post #1

Kupujesz to co widzisz...Trudno powiedzieć.800 pln za kilka kart i komputer.Moim zdaniem za dużo.
[#3] Re: Zagadka, ile to warte i co to jest /A2000/

@QUAD, post #1

G-Force 030 (33Mhz PLCC) , Rev. 4 /link/


A2088 XT /link/

To ostatnie to jakaś Grafika na Isa do BrigeBord. i Genlock w porcie Wideo.

Tak że fajną mogłeś mieć Amige, pewnie masz daleko do Czech i nie chciało by Ci się po nią jechać. Teraz jak już pokazałeś wszystkim linka na pewno sobie ją Ktoś kupi. A i w pierwszym slocie Zorro jest jeszcze Fast Ram.
[#4] Re: Zagadka, ile to warte i co to jest /A2000/

@amizet, post #3

To już chyba i tak po ptokach: 4 dny čas do konce (Neděle, 24 května, 20:30:00)
[#5] Re: Zagadka, ile to warte i co to jest /A2000/

@fazior, post #4

Ale że co nie zdążysz zarejestrować się na Aukro. Normalnie teraz zalogowałem się z użytkownika Allegro. Tak że jak byś nie dał rady licytować /trzeba było by sprawdzić czy z konta allegro się da/ to i tak można by się skontaktować z sprzedającym przez zadaj pytanie. Oczy wiście chyba bo nie sprawdzałem tego ale zalogować z danych allegro na aukro się da.


Tylko że Maj po Czesku to Květen No czeski Film.

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2015 11:52:10 przez amizet
[#6] Re: Zagadka, ile to warte i co to jest /A2000/

@amizet, post #3

Jak ktoś kupi to kupi, płakać nie będę :)
A tak na poważnie to mam możliwość odbioru w Czechach, osobiście nie pojadę ale brat prowadzi biuro w Ostravie więc wysyłka do Ostravy i sobie podjade bo mam 30 km :P
[#7] Re: Zagadka, ile to warte i co to jest /A2000/

@amizet, post #5

Konto na aukro posiadam od dłuższego czasu bo handlowałem różnymi śmieciami, a na dane z allegro da się zalogować bo to jest to samo, ale wtedy koleś musi zaznaczyć że może wysłać za granice bo inaczej nie da się licytować
[#8] Re: Zagadka, ile to warte i co to jest /A2000/

@amizet, post #5

Takie buty:). W sensie z tym kwietniem. Nie, nie zamierzam się logować ani tego kupować, syndrom krótkiej kołderki:).
[#9] Re: Zagadka, ile to warte i co to jest /A2000/

@fazior, post #8

Aha czyli zimno Ci w nogi.


Nie no wiesz wcale nikt tego nie musi kupować. Ale ja bym pierwsze ją kupił a później, napisał post w stylu "Fajną Amige kupiłem w Czechach".


Bo tak naprawdę przy zakupie Amigi większość osób nie kieruje się zdrowym rozsądkiem a chęcią posiadania. Pewnie że Ktoś zaraz może napisać że robi zakupy z głową i nie kupuje niczego w ciemno i takie tam, ale to już jest trochę naciąganie rzeczywistości. przynajmniej z mojego punktu widzenia. Tak mi się wydaje.
[#10] Re: Zagadka, ile to warte i co to jest /A2000/

@amizet, post #9

No to kup i napisz, mnie to szczerze ryba. Amig do rozbudowy mam tyle że życia mi braknie żeby to wszystko doprowadzić do takiego stanu w jakim bym chciał je widzieć.
[#11] Re: Zagadka, ile to warte i co to jest /A2000/

@fazior, post #10

O kupowaniu to nie było do Ciebie. Ale ja mam już A2k tylko że 4,1 ale też jest fajna.



A co to by byłą w ogóle teraz za niespodzianka. Co innego gdyby kupić i dopiero się pochwalić "ziomom" z Forum że fajne Amigi można jeszcze wyrwać w Czechach. Jak bym miał trochę koron na zbyciu to bym sobie kupił.

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2015 12:38:43 przez amizet
[#12] Re: Zagadka, ile to warte i co to jest /A2000/

@amizet, post #11

Bez przesady, sama Karta Turbo ma podaną wartość, reszta jest na nic, możliwe że Płyta A2000 jeszcze nie zżarta, w tedy super okazja.
Te XT88 jak i ten A2300 na nic, Ram ciekawy i jedyne ZorroII przydatne.
[#13] Re: Zagadka, ile to warte i co to jest /A2000/

@micromars, post #12

Gdzie wy tam widzicie tego - G-Force 030 (33Mhz PLCC) , Rev. 4. Takiej karty w tej amidze niema. Jest tylko kiepski ram na karcie kontroler HDD, Kiepski sprzętowy emulator PC i karta graficzna pod niego.
[#14] Re: Zagadka, ile to warte i co to jest /A2000/

@KrisbA, post #13

To co jest tam kontroler SCSI wpinany w CPU slot Kiepski ram na Zorro który będzie warty koło 100 jak i 2088xt który też tyle będzie warty. I na zdjęciach widać że dioda o dysku się świeci, czyli płyta może działać i płyta jest rev.6,x. Czyli ogólnie to się nie opłaca.

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2015 18:10:13 przez amizet
[#15] Re: Zagadka, ile to warte i co to jest /A2000/

@amizet, post #14

Moze na polskie warunki sie nie opłaca, ale gdzie indziej to okazja.
[#16] Re: Zagadka, ile to warte i co to jest /A2000/

@KrisbA, post #13

Płyta HDD wisi na GVP 030 IMPACT COMBO moja poszła miesiąc temu w świat za 210€, Rev.6 warta według dobrego stanu 70€, w złym 20€, A2300 5€, XT88 10€, RamKarta 25€, ta PC Graka 0€, Obudowa A2000 jak i funkcjonalny zasilacz 30-40€.

Ja uważam że się opłaca, System do rozbudowy piękny.

Oczywiście musiał by działać,
[#17] Re: Zagadka, ile to warte i co to jest /A2000/

@Geeman, post #15

OK Wlaśnie tak mi się wydaje,

Temat prosty, kto ma a kto szuka bo niema.

W niektórych Reginach mnoży się zainteresowanie Retro, i tyle.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem