kategoria: Programy
[#1] Warp Datatypes - zbiorowa rejestracja
Witam,

chodzi mi po głowie pomysł rejestracji zbiorowej Warp Datatypes. Jeszcze nie rozmawiałem z autorem, ale czy są ewentualni chętni do takiego czegoś? Rejestracja kosztuje ogólnie 15 funtów, może uda się coś urwać.
[#2] Re: Warp Datatypes - zbiorowa rejestracja

@madman15, post #1

Jestem ZA.
[#3] Re: Warp Datatypes - zbiorowa rejestracja

@madman15, post #1

Jestem chętny OK
[#4] Re: Warp Datatypes - zbiorowa rejestracja

@madman15, post #1

Jestem zainteresowany
[#5] Re: Warp Datatypes - zbiorowa rejestracja

@madman15, post #1

Jestem na tak
[#6] Re: Warp Datatypes - zbiorowa rejestracja

@madman15, post #1

to i ja się podpinam :)
[#7] Re: Warp Datatypes - zbiorowa rejestracja

@Mariodj, post #6

ja też się łapie jak coś do amigi tylko wytłumaczcie mi co to takiego? jakiś system do a1200? goglewujek mówi że to os
[#8] Re: Warp Datatypes - zbiorowa rejestracja

@JacK_Swidnik, post #7

[#9] Re: Warp Datatypes - zbiorowa rejestracja

@Sir_Lucas, post #8

już znalazłem wcześniej, jak to przeglądarka do zdjęć to ja rezygnuję
nie mam os 4.0 czy ppc więc mi niepotrzebne tak myślę
[#10] Re: Warp Datatypes - zbiorowa rejestracja

@JacK_Swidnik, post #9

To nie przeglądarka - to datatype'y. I nie tylko do PPC. Masz wersje na różne procesory. Ja akurat używam wersji pod PPC na swojej A4000 pod OS 3.9, wcześniej używałem wersji pod 060. Zdecydowanie przyspieszają (i w ogóle umożliwiają) wyświetlanie JPG, PNG, BMP, PCX i PSD. Naprawdę przydatna rzecz i warto zainwestować parę euro.
[#11] Re: Warp Datatypes - zbiorowa rejestracja

@JacK_Swidnik, post #9

To nawet nie jest przeglądarka, tylko same dekodery kilku formatów. Na Amidze z PPC i kartą gfx polecam świetny program ShowGirls

Szkoda, że MorphOS PUP nie działa na WinUAE.
[#12] Re: Warp Datatypes - zbiorowa rejestracja

@JacK_Swidnik, post #9

To coś w rodzaju kodeków w Windozie. Tak myśle,jeśli już do czegoś mam przyrównywać. :D

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2015 12:23:34 przez Stoopi
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem